Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W Azji czasami można złapać prawdziwe perełki za niewielka cenę. Taką okazją wydaje się wchodzący za parę na rynek indyjski vivo iQOO Z3, który czasem oznaczany jest jako osobna marka. Smartfon ma zostać zaprezentowany już 8 czerwca. Urządzenie będzie wyróżniało się dobrą specyfikacją i bardzo korzystną ceną.

Najlepsze telefony vivo 2021 ->

Nowy procesor i szybki ekran

Sercem smartfona będzie nowy Snapdragon 768G, który jest następcą popularnego i obecnego już od dłuższego czasu na rynku Snapdragona 765. Będzie on współpracował z 8 GB pamięci RAM. Wiele również wskazuje, że będzie dostępna wersja z 6 GB pamięci RAM. W przypadku przestrzeni dyskowej powinny być dostępne dwa warianty – 128 i 256 GB. Smartfon oczywiście będzie obsługiwał sieci 5G.

Vivo iQOO Z3 5G wyposażony będzie w ekran o przekątnej 6,58 cala wykonany w technologii IPS LCD z odświeżaniem na poziomie 120 Hz i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. W górnej części znajdzie się miejsce na kamerkę do selfie ulokowaną w niewielkim wcięciu w postaci łezki.

W przypadku aparatu, powinniśmy tutaj mieć minimum potrójną jednostkę główną. Podstawowa kamerka będzie miała matryce 64 Mpix. Oprócz tego znajdzie się miejsce dla aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełni „oczko” dedykowane zdjęciom makro 2 Mpix. Na froncie powinna znaleźć się pojedyncza kamerka do selfie o matrycy 16 Mpix.

Vivo iQOO Z3 5G prawdopodobnie zaoferuje baterię o pojemności 4400 mAh. Będzie ona obsługiwała szybkie ładowanie na poziomie 55 W. Pozwoli to na naładowanie smartfona od zera do pełni w około 50 minut.

I teraz najważniejsze – smartfon z takimi parametrami jest wyceniony na mniej niż 341 dolarów. W naszym kraju, okazałby się zapewne sporym hitem. Niestety, jak do tej pory premiera przewidziana jest tylko w Indiach. Być może pojawi się także na rynkach azjatyckich. Z obecnością na Starym Kontynencie może być niestety problem.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów