Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od pewnego czasu pojawiają się coraz to nowe informacje na temat nadchodzącego Honora 50. Jest to o tyle interesujący model, że będzie to pierwsze urządzenie flagowe marki Honor, które pojawi się już po oficjalnej zmianie właściciela. Smartfon zapowiada się również ciekawie choćby ze względu na niestandardowy wygląd, a to w dzisiejszych czasach jest trudne do osiągnięcia.

Najlepsze telefony Honor 2021 ->

Dwie wersje smartfona

Najnowsze informacje mówią, że premiera Honora 50 będzie miała miejsce w Chinach już 16 czerwca. Co istotne, wiele wskazuje na to, że po chińskiej premierze rozpocznie się szybka dystrybucja światowa, gdyż o modelu tym wspomina również oddział niemiecki. Co istotne, wszystko wskazuje również na to, że flagowiec będzie wyposażony w usługi Google’a, a w przypadku Europy jest to szalenie istotne.

Ostatnio pojawiły się informacje, że Honor 50 będzie miał co najmniej dwie różne wersje. Podstawowy model najprawdopodobniej będzie napędzany przez Snapdragona 778. Jest to wydajny, acz nie flagowy procesor. Ten będzie zarezerwowany dla modelu Pro, który zasilany będzie Snapdragonem 888. Na pokładzie znajdzie się tez minimum 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu najprawdopodobniej zostanie zastosowany panel wykonany w technologii AMOLED. Będzie on posiadał przekątną 6,79 cala i będzie obsługiwał rozdzielczość QHD+. Nie zabraknie tutaj również szybkiego odświeżania na poziomie 120 Hz.

Ciekawie wygląda kwestia aparatów w Honorze 50. Specyfikacja jak dotąd nie jest potwierdzona. Jednak wedle dostępnych informacji zobaczymy tutaj aparat główny o matrycy 50 Mpix ulokowany w osobnej okrąglej wyspie. Oprócz tego, na drugiej okrągłej wyspie będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego 13 Mpix oraz z teleobiektywu o matrycy 8 Mpix. Niektóre źródła wspominają jeszcze o czujniku ToF, ale nie wiadomo gdzie miałby się on znajdować. Na froncie zaś znajdzie się miejsce dla podwójnej kamerki do selfie o matrycach 32 i 8 Mpix.

W smartfonie zostanie zastosowany prawdopodobnie akumulator o pojemności 4400 mAh. Będzie on obsługiwał szybkie ładowanie kablowe na poziomie 66 W. Prawdopodobnie będzie także obsługiwał ładowanie bezprzewodowe na poziomie 50 W.

Na ten moment to praktycznie wszystkie informacje na temat Honora 50. Nieznana jest jeszcze jego cena. Ale jeżeli ma pojawić się w Europie i „przypomnieć” o marce Honor, być może okaże się że będzie całkiem przystępna. Czas pokaże.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów