Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile coraz bardziej angażuje się w rozwijanie polskiego e-sportu. Tym razem angażuje się – jako sponsor tytularny – w pierwszą w kraju ligę e-sportową dla społeczności studenckiej. Pula nagród w drugim sezonie T-Mobile Ligi Akademickiej znajdzie się aż 45 tysięcy złotych.

Porównaj oferty GSM

E-Sport z T-Mobile

Różowy operator wszedł w świat e-gamingu w październiku ubiegłego roku. T-Mobile Liga Akademicka to pierwsza tego typu w Polsce liga e-sportowa, w której udział mogą brać jedynie drużyny studenckie. Do pierwszej edycji rozgrywek zostało zgłoszonych 36 drużyn, a 16 najlepszych z nich rywalizowało w grze League of Legends. Tegoroczna odsłona Ligi, której ambasadorem jest grupa Ja, Rock! i rozgrywana w modelu zaczerpniętym z koszykarskich i piłkarskich lig studenckich w USA, będzie rozszerzona o grę Starcraft 2 oraz Overwatch.

Pakiety Internetu mobilnego

Drużyny składających się ze studentów tej samej uczelni można zgłaszać od 29 stycznia do 9 lutego. Kwalifikacje odbędą się w dniach 12-21 luty, natomiast oficjalna prezentacja drużyn, które awansują do rozgrywek oraz grup w dniu 27 lutego. Sezon zasadniczy będzie trwał od 1 marca – kiedy to odbędzie się pierwszy mecz w League of Legends – do 15 kwietnia. Faza Play-off zostanie rozegrana między 17 a 29 kwietnia bieżącego roku. Rozgrywki zostaną udostępnione na portalu YouTube.

Bieżące informacje znajdziecie na poniższych stronach:

Zobacz również: oferta T-Mobile dla graczy.

Źródło: T-Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Hunter

Kurde w sumie super opcja, gdybym mogl sam chętnie wzial bym udzial

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów