Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Heyah wyróżnia się na tle konkurencji prostą formą przeniesienia numeru. Można tego dokonać na kilka sposobów, a więc każdy znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie. Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy przeniesienia numeru do Heyah krok po kroku.

Porównaj oferty GSM

Przeniesienie numeru drogą elektroniczną

Telekom oferuje trzy sposoby na przeniesienie numeru, jednak zachęca swoich klientów do wykonania tego procesu głównie drogą elektroniczną. Czynność tę można rozpocząć od wejścia na stronę http://www.heyah.pl/. Po kliknięciu zobaczymy poniższy komunikat.

1. Przeniesienie numeru drogą elektroniczną rozpoczynamy od wyboru oferty, które podzielone są na dwie kategorie: „Abonament” i „Na kartę”. Do każdej z nich przydzielona jest określona usługa.

2. Po dokonaniu wyboru oferty na „Abonament” uruchamia się podstrona obrazująca cztery usługi proponowane przez Heyah. Marka oferuje nam pakiet Smart S za 29,98 złotych, Smart M za 34,98 złotych, Smart L za 39,98 złotych oraz Smart XL za 49,98 złotych. Heyah szczególnie poleca nam ofertę Smart M, którą określa mianem „Bestsellera”.

3. Kolejnym etapem jest określenie dalszych działań. Marka pyta nas, czy chcemy wybrać nowy numery, przejść z „Heyah na kartę” na „Heyah na abonament”, czy też przenieść do Heyah obecny numer. Chcąc wykonać trzecią usługę, bardzo ważne jest, by wpisać w wyznaczone pole właściwe cyfry, gdyż od tego zależy powodzenie naszych działań.

4. Po wpisaniu swojego numeru i zapoznaniu się, ze szczegółami oferty, klikamy w ikonę „Przenieść dalej” i przechodzimy do dalszego procesu działania.

5. Teraz ważna część. Przed przejście do kolejnego etapu, zobowiązani jesteśmy do potwierdzenia autentyczności naszego numeru telefonu. W tym celu Heyah wysyła na podany numer czterocyfrowy kod. Hasło należy wpisać w pole „Hasło SMS” i potwierdzić je klikając ikoną „Przejdź dalej”. Tylko w taki sposób będziemy mogli przejść do dalszego etapu procesu.

6. W dalszej części, nasze zadanie polega na podaniu swoich danych osobowych, kontaktowych i adresu z dowodu osobistego. Informacje te są niezbędne, by konsultant mógł skontaktować się nami i omówić zasady przeniesienia, stworzyć umowę oraz wysłać ją kurierem na podany przez nas adres.

7. Ostatnim etapem jest zapoznanie się z regulaminem Heyah, wyrażenie zgody m.in. na możliwość przetwarzania danych osobowych oraz podanie aktualnego adresu e-mail. Po wykonaniu tej czynności należy kliknąć ikonę „Przejdź dalej”.

Podając adres mailowy należy sprawdzić go dwa razy, gdyż to na tego e-maila dostaniemy wiadomość z poświadczeniem chęci nawiązania współpracy z Heyah. Niedługo po dokonaniu potwierdzenia zadzwoni do nas przedstawiciel sieci. W trakcie rozmowy specjalista zaprezentuje zasady współpracy oraz omówi obecną sytuację klienta, dzięki czemu dowiemy się, od kiedy będziemy mogli korzystać z nowej usługi. Następnie skontaktuje się z nami również kurier, który przekaże potrzebne dokumenty wraz z kartą SIM. Po zapoznaniu się z umową należy ją podpisać i oddać posłańcowi.

Przeniesienie numeru drogą telefoniczną

Proces przeniesienia numeru drogą elektroniczną jest prosty i wygodny, jednak nie każdy ma czas, by surfować po Internecie i wypełniać wirtualne dokumenty. W takiej sytuacji możemy bezpośrednio skontaktować się z przedstawicielem sieci drogą telefoniczną. Wystarczy zadzwonić pod numer 888 002 222 lub 801 222 111. W czasie rozmowy konsultant zaprezentuje nam usługi marki Heyah, omówi zasady przeniesienia numeru, spisze niezbędne dane, potwierdzi zakończenie procesu oraz poinformuje, kiedy spodziewać się kuriera z dokumentami i kartą SIM.

Przeniesienie numeru w punkcie obsługi klienta

Marka Heyah nie dysponuje indywidualnymi punktaki obsługi klienta. Warto jednak pamiętać, iż należy ona do sieci T-Mobile, która prowadzi swoje biura na terenie całego kraju. Wystarczy, że odwiedzimy jedno z nich i przeprowadzimy bezpośrednią rozmowę z przedstawicielem sieci aby dowiedzieć się jak przenieść swój numer.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
1233 5678

Kto by się pchał w abonament za 49 zł skoro na kartę mam to samo za 25 zł bez umowy, dziś jestem tu jutro tam, zależy komu bardziej zależy.

drwal

Na kartę nie chcą przenosić numeru na kartę ,byłem w pięciu salonach odmówili mi tylko abonament

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów