Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile – abonament bez telefonu

2
logo T-Mobile

T-Mobile to jeden z operatorów należących do tzw. „wielkiej czwórki” na polskim rynku telefonii komórkowej. Ten światowy potentat GSM zaistniał w Polsce w czerwcu 2011 roku, kiedy to wykupił większość akcji należących do sieci Era. Podobnie jak jego najwięksi krajowi konkurenci – Orange, Play i Plus – oferuje rozbudowane taryfy na abonament, mix i kartę (prepaid), ponadto pakiety rodzinne i dla firm. Poniżej zebraliśmy różne taryfy abonamentu bez dołączonego telefonu. W przeciwieństwie do wariantów z telefonem, T-Mobile proponuje w tym przypadku nieco uboższe i tańsze oferty.

Oferty T-Mobile na abonament bez telefonu

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Lech

W czasie rozmowy telefoniczne doradca w zamian za przedłużenie umowy z T-mobile, zaproponował mi telefon za 40 PLN. Jak się później okazało w tym samym czasie podwyższono mi płatność za obonament o 20 PLN miesięcznie. Tak więc telefon kosztowałby 20×36 miesięcy + 40 PLN = 760 PLN – podczas gdy cena nowego aparatu wynosi około 400 PLN . Więc czyj to jest interes, bo nie mój?

Krzysztof

Tak to już jest, że firmę prowadzi się po to, aby zarabiać pieniądze, a nie po to, aby robić komuś dobrze. Ile jeszcze lat po upadku komunizmu musi minąć, żeby w Polsce zrozumiało to nawet każde dziecko?

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów