Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S24 Ultra na renderach. Co nowego?

Samsung Galaxy S24 Ultra porownanie

Samsung cały czas pracuje nad swoim najnowszym topowym smartfonem. Mowa oczywiście o modelu Samsung Galaxy S24 Ultra, który ma pojawić się na początku przyszłego roku. Teraz pojawiły się nowe szczegóły dotyczące jego wyglądu i specyfikacji. 

  • Samsung Galaxy S24 Ultra będzie bardziej kanciasty 
  • Będzie występował w dwóch wariantach w zależności od rynku
  • Premiera będzie miała miejsce na początku przyszłego roku

Samsung Galaxy S24 Ultra

Najnowsze przecieki wskazują, że Samsung Galaxy S24 Ultra będzie wyposażony w całkowicie płaski ekran. Jego bryła ma być dość kanciasta, przez co trzymanie w dłoni może być nieco utrudnione. Mówi się także, że model koreańskiego giganta może mieć większe ramki w porównaniu do topowych konstrukcji konkurencji. 

Z wcześniej udostępnionych informacji wynika, że na pokładzie zostanie zastosowany Exynos 2400 na większą część rynków. Nie zabraknie także wariantu że Snapdragonem 8 Gen 3, który będzie przeznaczony na rynek amerykański. Wracamy więc niestety do sytuacji, że w zależności od regionu będzie możliwość kupna nieco innego modelu smartfona. 

Samsung Galaxy S24 Ultra będzie oczywiście wyposażony w ekran wykonany w technologii AMOLED o przekątnej w okolicy 6,8 cala. Zapewne będzie tutaj funkcjonowało odświeżanie na poziomie minimum 120 Hz. Oczywiście nie zabraknie czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem. 

Model Ultra zazwyczaj wyróżnia się także zestawem aparatów głównych. W tym wypadku można liczyć na jednostkę główną o rozdzielczości 200 Mpix. W zestawie będzie także aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 12 Mpix. Całość uzupełniają dwa teleobiektywy – klasyczny o rozdzielczości 10 Mpix i peryskopowy o rozdzielczości 50 Mpix. 

Wedle dotychczasowych informacji Samsung Galaxy S24 Ultra będzie posiadał baterię o pojemności 5000 mAh. Będzie ona obsługiwała szybkie ładowanie o mocy 45 W. Nie zabraknie także najnowszego Androida z autorską nakładką. Na razie nieznana jest cena ani dokładna data premiery. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na sierpień 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.