Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bateria Galaxy S23 będzie nieco mocniejsza. Szybkie ładowanie wciąż wolne

Samsung Galaxy S23+ render wyciek

Bateria Galaxy S23 będzie nieco mocniejsza od poprzednika. Tak przynajmniej wskazują najnowsze przecieki. Pojemność ogniwa ma się także zwiększyć w modelu Samsung Galaxy S23+. Znamy za to z całą pewnością szybkości szybkiego ładowania w nadchodzących flagowcach koreańskiego producenta.

  • Samsungi z serii Galaxy S23 będą ładowane z mocą 25 W
  • to obecnie naprawdę b. mało nawet w średniej półce cenowej
  • być może baterie nowych modeli będą nieco pojemniejsze

Wolne-szybkie ładowanie Galaxy S23

Cała trójka, tj. Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+ oraz topowy Samsung Galaxy S23 Ultra otrzymały w zeszłym miesiącu certyfikat 3C z ładowaniem na poziomie… 25 W. Tak – od kilku lat koreański producent nie podwyższa standardu do wyższych prędkości. Oczywiście może tłumaczyć się dbaniem o baterię, wszak nie wiadomo jak po latach będą zachowywały się akumulatory ładowane z mocą 120 czy nawet 150 W, ale z drugiej strony 25 W to naprawdę niewiele. Na tyle niewiele, że niejeden budżetowiec ładuje się z podobną szybkością lub nawet szybciej. Szkoda, że Samsung nie zdecydował się na podniesienie tego limitu – nawet jeżeli nie do 120-150 W, to mógł chociaż postarać się o jakieś 60-70 W. Tym bardziej, że chodzi o jego nowe flagowce, które z pewnością nie będą mało kosztować.

Samsung Galaxy S23

Certyfikat 3C nie zdradza jednak pojemności baterii, choć nieoficjalne przecieki mówią o niewielkich zmianach na plus. Raczej jednak i w tym przypadku nie ma co liczyć na rewolucję.

Pojemności baterii serii Galaxy S23 wg najnowszych przecieków:

Do premiery serii Galaxy S23 pozostało jeszcze kilka miesięcy – nowe smartfony mają pojawić się w I kwartale 2023 roku, być może już w styczniu.

Zobacz również: Samsung Galaxy S23 z Exynosem? O co tu chodzi?

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: