Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 FE pojawił się na horyzoncie. Premiera być może niebawem

Samsung Galaxy S23 FE series

Samsung Galaxy S23 FE pojawił się na horyzoncie. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia jego debiutu, ale w sieci można znaleźć oficjalne strony pomocy technicznej tego modelu. Urządzenie przeszło również kilka certyfikacji, więc jego pojawienie wydaje się nieuchronne i to w całkiem bliskiej przyszłości. 

  • Sasmung Galaxy S23 FE coraz bliżej premiery
  • prawdopodobnie będą dwie wersje z różnym procesorem w zależności od rynku
  • na razie nieznana jest cena smartfona

Samsung Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 FE prawdopodobnie będzie pracował pod kontrolą autorskiego Exynosa 2200. Jedynie na rynku amerykańskim pojawi się wariant ze Snapdragonem 8 Gen 1. Niestety koreański gigant znów robi podział na różne rynki. Do dyspozycji użytkownika będzie 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie obsługi sieci 5G. 

Model ten zostanie wyposażony w ekran wykonany w technologii AMOLED o przekątnej 6,4 cala. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie zabraknie także czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem. 

Samsung Galaxy S23 FE wedle dotychczasowych informacji będzie wyposażony w potrójny aparat główny. Podstawa jednostka otrzyma matrycę o rozdzielczości 50 Mpix zapewne z optyczną stabilizacją obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 12 Mpix. Całość uzupełni teleobiektyw o matrycy 9 Mpix. 

W najnowszym modelu koreańskiego producenta znajdzie się bateria o pojemności 4500 mAh. Będzie ona obsługiwała ładowanie o mocy 25 W. Na pokładzie znajdzie się także Android 13 przykryty autorską nakładką producenta. Na razie nieznana jest data premiery smartfona. Nie wiadomo również jaka będzie jego cena. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na wrzesień 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów