Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Note 9 – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
Galaxy Note 9 abonament

Samsung Galaxy Note 9 to jedna z największych nowości producenta w 2018 roku. Model flagowy jest kolejnym biznesową generacją Note, która skrywa w sobie najnowsze zdobycze techniki. Smartfon jest piekielnie szybki i wydajny, a do tego posiada duży i piękny wyświetlacz Super AMOLED. Niestety, nie jest to sprzęt tani w zakupie. Czy z pomocą przyjdą operatorzy komórkowi? Dokonaliśmy zestawienia 5 atrakcyjnych abonamentów – zarówno tych bogatych i rozbudowanych, jak i w wersji budżetowej.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Samsung Galaxy Note 9 <<<


Samsungi z biznesowej serii Note zawsze były bardzo zaawansowane technologicznie. Najnowsza generacja oznaczona cyfrą 9 skrywa pod obudową najwydajniejszy z autorskiej serii procesor Exynos 9810 (8 rdzeni, 2,70 GHz). Poza tym mamy do dyspozycji 6 GB pamięci RAM. Za wyświetlanie obrazu na odpowiednim poziomie odpowiada ekran o przekątnej 6,14 cala wykonany w technologii Super AMOLED.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Samsungiem Galaxy Note 9
PORÓWNAJ OFERTY

Urządzenie współpracuje również ze specjalnym rysikiem, co jest cechą charakterystyczną dla całej serii Note, dzięki czemu wiele czynności jesteśmy w stanie wykonać szybciej i sprawniej. Producent poprawił baterię, która bywała słaba lub wybuchowa (Note 7) w dosłownym tego słowa znaczeniu. Praktycznie pod każdym względem Samsung Galaxy Note 9 należy do ścisłej czołówki smartfonów z górnej półki cenowej.

Poniżej przedstawiamy 5 najlepszych naszym zdaniem ofert z Samsungiem Galaxy Note 9. Ceny aktualne na 01.09.2018.

Kwota 40 zł w abonamencie Solo S zawiera już opłatę za telefon. Zaletą oferty są więc bardzo niskie rachunki miesięczne, wadą zaś bardzo wysoki koszt zakupu telefonu – 4059 zł. Poza tym brak w pakiecie nielimitowanych wiadomości SMS/MMS, a i transfer danych jest dość skromny.


>>> Samsung Galaxy Note 9 dostępny bez umowy w Play <<<


W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5069 zł.

Naszym zdaniem: jest to najtańsza propozycja w naszym zestawieniu. W jej przypadku kwota całkowita niewiele przekracza 5000 zł. Również niewielkie 40 zł miesięczne zobowiązanie jest dodatkowym atutem. Jeżeli możemy na początku wyłożyć znaczną kwotę na sprzęt i głównym argumentem jest najniższy wariant abonamentowy, to ta oferta jest najkorzystniejsza.

W przypadku tego operatora możemy zdecydować się na niedrogi wariant Plus.40 z telefonem za 1999 zł na start. Dostaniemy do dyspozycji nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS i MMS oraz 2 GB Internetu, co w porównaniu do droższych wariantów brzmi raczej skromnie. Abonament trwa 24 miesiące, natomiast raty za Samsunga Galaxy Note 9 spłacamy przez 36 miesięcy.

W skali trwania umowy (24/36 miesięcy) zapłacimy łącznie 5023 zł.

Naszym zdaniem: oferta pod względem kosztów całkowitych wygrywa z poprzednią dosłownie o parę złotych. Jest jednak inaczej skonstruowana. Miesięczne zobowiązanie jest wyższe, gdyż wynosi 94 zł (rata + abonament przez 24 miesiące). Jeżeli nie możemy wyłożyć jednorazowo wyższej kwoty niż 2000 zł za sprzęt, a nie przeszkadza nam dłuższy termin spłacania rat niż długość abonamentu oraz niewielki pakiet Internetu w abonamencie, to ta oferta jest dla nas najkorzystniejsza.

Możemy także zdecydować się na Plan Standardowy w cenie 39,99 zł miesięcznie, w którym otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 5 GB Internetu. Rata za sprzęt wynosi w tym wypadku 137 zł na 24 miesiące, a więc łącznie z abonamentem prawie 177 zł miesięcznie. Jednorazowo musimy za urządzenie zapłacić 999,01 zł, co na tle konkurencji wygląda bardzo atrakcyjnie.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5296,76 zł.

Naszym zdaniem: najrozsądniejsza oferta dla osób, którzy chcą wydać maksymalnie około 1000 zł za telefon. w ogólnym rozrachunku płacimy o około 200 zł więcej za całość kontraktu, przy czym mamy podobne parametry oferty jak we wcześniejszych przykładach. Musimy również zwrócić uwagę na miesięczną wysokość zobowiązania. Oferta może okazać się jednak ciekawa, również w momencie jeśli posiadamy już jakieś inne produkty w tej sieci i łącząc usługi będziemy mogli liczyć na rabat.

W zielonej sieci możemy również wybrać wariant Plus.60 gdzie po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę za sam abonament miesięcznie będziemy płacić 50 zł. W ramach tej oferty dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz pakiet 12 GB na pełnej prędkości (po ich wykorzystaniu transfer spada do 1 Mb/s). Do kwoty abonamentu dochodzi jeszcze rata za telefon wynosząca 169 zł na 24 miesiące. Jednorazowo przy odbiorze sprzętu zapłacimy tylko 249 zł!

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5505 zł.

Naszym zdaniem: ten wariant może okazać się interesujący dla osób, które chcą mieć taką samą długość abonamentu i rat za sprzęt, a dodatkowo chcą zapłacić jak najmniej na początek. I dla tych osób, którym nie przeszkadza wysokie miesięczne zobowiązanie na poziomie 209 zł.

U fioletowego operatora możemy wybrać wariant Solo L, gdzie rozmowy i wiadomości mamy bez limitów. Najbardziej cieszy obecność aż 30 GB na pełnej prędkości (dalej do 1 Mb/s) oraz dostępu do telewizji Play NOW, Showmaxu i Tidal. Łącznie miesięcznie za abonament i ratę za telefon płacić będziemy tylko 80 zł. Jednak za samo urządzenie jednorazowo musimy w takim wypadku wyłożyć 3739 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 5709 zł.

Naszym zdaniem: najdroższa oferta z naszego zestawienia, ale i zdecydowanie najbardziej rozbudowana. Wielu pewnie odstraszy wysoki koszt zakupu Galaxy Note 9, ale dla najbardziej wymagających użytkowników oferta ta pasuje jak ulał.


Przypominamy, że mamy dla Was zniżkę -15% na ubezpieczenie telefonu. Aby uzyskać rabat, wystarczy podać kod KMTON15 na stronie simplesurance.pl

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: