Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Note 10 Pro – przewidywana specyfikacja

Galaxy Note 10 Pro koncept

Prezentacja kolejnego flagowego produktu Koreańczyków, Note 10 Pro, odbędzie się dopiero za kilka miesięcy. Jednak już teraz pojawiają się informacje w sieci dotyczące jego specyfikacji. Najważniejszą spośród dotychczasowych zmian jest wprowadzenie kilku wersji serii Note.

>>> Recenzja Galaxy Note 9 <<<

Samsung Galaxy Note 10 Pro będzie najprawdopodobniej najwyższym spośród przedstawionych modeli. To, co ma wyróżniać ten model, to między innymi pojemny akumulator. W wersji Pro ma zostać zastosowane ogniowo o pojemności 4500 mAh, a więc o 500 mAh większe w porównaniu do Note 9. Powinno to przełożyć się na długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Przykładowa oferta z Galaxy Note 9:

Samsung Galaxy Note 10 Pro ma również dostać sporych rozmiarów ekran. Będzie to wyświetlacz o przekątnej 6,75 cala i będzie wyraźnie większy od „standardowej” wersji, która ma posiadać przekątną 6,28 cala. Ekrany zapewne będą wykonane w technologii AMOLED i będą posiadały zaimplementowany czytnik linii papilarnych.

Ciekawostką jest informacja, że Samsung Galaxy Note 10 Pro nie będzie posiadał żadnych fizycznych przycisków. Nie jest to w 100% potwierdzona informacja. Niewiele wiadomo również na temat pozostałej specyfikacji smartfona. Możemy ze sporą dozą prawdopodobieństwa założyć, że będzie wyposażony w najmocniejszy autorski procesor z serii Exynos (na rynek amerykański będzie to Snapdragon 855), minimum 6 lub 8 GB pamięci RAM i potrójny aparat główny. W przypadku konkretnie Samsunga Galaxy Note 10 Pro jest jednak spore prawdopodobieństwo zastosowania nawet poczwórnej jednostki. Nie powinno zabraknąć również charakterystycznego dla tej serii rysika.

Nie wiadomo nic na ten moment na temat ceny urządzenia. Jednak możemy spodziewać się, że nie będą one niskie. Data premiery Samsunga Note 10 Pro przewidywana jest na miesiące letnie i będzie to prawdopodobnie sierpień.

Źródło: gizchina.com, sammobile.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.7/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów