Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Note 10 – nowe rendery i informacje

Samsung Logo

Premiera biznesowego flagowca Samsunga zbliża się wielkimi krokami. A im bliżej tego wydarzenia, tym więcej pojawia się informacji i spekulacji na temat wyglądu smartfona. Wedle najnowszych doniesień, Samsung Galaxy Note 10 będzie pod względem wzornictwa ewolucją poprzednich generacji.

>>> Recenzja Galaxy Note 9 <<<

Zasadniczo w stosunku do poprzednich propozycji wyglądu smartfona zmienia się koncepcja umieszczenia aparatu przedniego. Wszystko wskazuje na to, że będzie to dziurka w ekranie, ale dużo mniejsza niż wcześniejsze propozycje i umiejscowiona w środkowej części przy górnej krawędzi ekranu. Najprawdopodobniej będzie to tylko pojedyncza jednostka, a nie podwójna, jak sugerowały niektóre wcześniejsze doniesienia.

Przykładowa oferta z obecnym Galaxy Note 9:

W Samsungu Galaxy Note 10 najprawdopodobniej zostanie zastosowany poczwórny aparat główny. Będzie on umieszczony pionowo po jednej stronie plecków. Takie rozwiązanie spowodowane jest potrzebą zagospodarowania miejsca na podzespoły i baterię, która powinna mieć pojemność minimum 4300 mAh. Wcześniejsze plotki wspominały również o możliwości pojawienia się dwóch wersji smartfona, z czego jeden będzie miał potrójny moduł aparatu, a drugi poczwórny.

Galaxy Note 10 powinien pojawić się w wielu wariantach kolorystycznych, między innymi Prism Black, Prism White i Flaming Pink. Zapewne napędzany będzie najmocniejszym i najwydajniejszym z samsungowych Exynosów. Powinien mieć minimum 8 GB pamięci RAM, ekran wykonany w technologii AMOLED i czytnik linii papilarnych zaimplementowany w wyświetlaczu. Nie powinno także zabraknąć specjalnego rysika, który jest charakterystyczny dla całej serii Note.

Premiera urządzenia (lub jego kilku wersji) powinna odbyć się w miesiącach letnich. Poprzednia generacja Samsunga Note miała swoją prezentację na początku sierpnia, więc można wnioskować, że kolejna również powinna zostać pokazana w tych okolicach.

Źródło: phonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: