Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy M52 5G już niebawem

avatar
Samsung Galaxy F52

Samsung nie spoczywa na laurach i przygotowuje kolejne model smartfonów do wypuszczenia na rynek. Tym razem pojawiły się informacje na temat popularnej serii M. Wiele wskazuje na to, że już niebawem powinniśmy zobaczyć Samsunga Galaxy M52 5G. Będzie to przedstawiciel ze średniej półki cenowej, która cieszy się sporą popularnością.

Najlepsze telefony Samsung 2021

Nowy procesor na pokładzie

Według najnowszych informacji, sercem smartfona będzie nowy Snapdrafon 778G. Jeśli się to potwierdzi, można oczekiwać, że model ten będzie jednym z wydajniejszych przedstawiciel smartfonów w swojej klasie. Na pokładzie ma znaleźć się także minimum 6 GB pamięci RAM. Nie ma słowa o przestrzeni dyskowej, ale aktualne minimum to 128 GB i zapewne taką przestrzenią na pliki będzie mógł się pochwalić najnowszy Samsung Galaxy M52 5G.

Jeżeli chodzi o aparaty, najnowsze informacje mówią o poczwórnej kamerze głównej. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w aparat o matrycy 64 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego. Na pokładzie znajdzie się również aparat dedykowany zdjęciom makro o matrycy 5 Mpix – takie podejście powinno już mieć sens. Całość zamknie obiektyw do pomiaru głębi ostrości, prawdopodobnie 2 Mpix. Na froncie zaś powinno znaleźć się miejsce dla pojedynczej kamerki do selfie o matrycy 32 Mpix.

I tak naprawdę aktualnie to wszystkie w miarę sprawdzone informacje na temat nadchodzącego Samsunga Galaxy M52 5G. Można jednak posiłkować się modelem Galaxy F52, który prawdopodobnie ma zbliżoną specyfikację w niektórych elementach do nadchodzącego średniaka koreańskiego giganta.

Pewną zagadką jest ekran, jaki zostanie tutaj zastosowany. Może to być panel o przekątnej 6,6 cala wykonany w technologii TFT i o odświeżaniu 120 Hz. Ale być może Samsung zdecyduje się jednak na wrzucenie panelu wykonanego w technologii AMOLED, poświęcając nawet wyższą częstotliwość odświeżania. Idealnie by było zobaczyć AMOLED-a z odświeżaniem 120 Hz. Jak będzie? Zobaczymy zapewne już niebawem.

Jeżeli chodzi o baterię, seria M zazwyczaj wyróżniała się wysoką pojemnością. Możliwe, że tutaj zagości ogniwo o pojemności powyżej 4500 mAh. Zapewne znajdzie się też szybkie ładowanie. Natomiast znając Samsunga nie ma co oczekiwać wartości wyższych niż 25 W.

Na ten moment nie ma żadnych informacji na temat daty premiery i ceny Samsunga Galaxy M52 5G. Jednak jeżeli już pojawiają się przecieki, to można jej oczekiwać w ciągu kilku tygodni. Nie jest natomiast pewne czy smartfon pojawi się w Europie. Niektóre modele M są w sprzedaży na Starym Kontynencie, a niektóre nie. Dlatego w tym aspekcie ciężko wyrokować.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: