Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A80 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Samsung Galaxy A80 abonament

Samsung Galaxy A80 to najmocniejszy przedstawiciel serii A w naszym kraju. Ten bardzo ciekawy smartfon – mimo przynależności do średniej półki – cenowo znacznie bliższy jest jednak zeszłorocznym flagowcom. Wytypowaliśmy 5 abonamentów, w których jego koszt został atrakcyjnie rozbity w czasie trwania umowy.

Samsung Galaxy A80 na abonament

Ten oryginalny smartfon wyróżnia się przede wszystkim przednią kamerką, a raczej jej brakiem. Tak – Samsung Galaxy A80 nie ma aparatu umieszczonego na froncie, a niemal całość (prawie 86%) przykryta jest panelem Super AMOLED o wielkości 6,7″. Z tyłu znajduje się podwójny aparat o konfiguracji 48+8 Mpix, który wysuwa się i… obraca w celu wykonania selfie! To znakomite i stylowe rozwiązanie wpływa niestety na cenę urządzenia.


>>> Wszystkie oferty z Samsung Galaxy A80 <<<


Reszta specyfikacji pozostaje dość standardowo, nie licząc procesora, którym jest Qualcomm SM7150. Jest to ośmiordzeniowy układ taktowany zegarem 2,20 GHz. Ponadto na pokładzie znajduje się 8 GB pamięci operacyjnej RAM, 128 GB miejsca na dane użytkownika (bez slotu na kartę pamięci), Android 9.0 Pie i bateria Li-Ion 3700 mAh. To z pewnością jeden z najciekawszych telefonów do 2000 zł.

Samsung Galaxy A80 zadebiutował w II kwartale 2019. Jego obecna cena wynosi zwykle około 1800 zł, ale jeżeli nie chcemy naraz wydać takiej kwoty, zerknijmy na poniższe oferty operatorów komórkowych. Ceny i oferty aktualne na 11.12.2019.

Co prawda abonament Plush ABO 15 GB nie udostępnia Samsunga za „symboliczną złotówkę”, bo jego opłata startowa wynosi niemal 1200 zł, to jednak w zamian daje znakomite warunki umowy. Otrzymamy więc nielimitowane usługi w kraju i w roamingu UE, 15 GB uniwersalnego transferu, dodatkowe 10 GB na YouTube i Tik Tok oraz darmowe social media! Abonament miesięczny to jedyne 25 zł, do których doliczana jest dodatkowa (jak w Orange i Plusie) opłata za telefon.

W skali trwania całej umowy zapłacimy łącznie 3611 zł.

Naszym zdaniem: Plush zapewnia znakomite warunki w bardzo przystępnej cenie. W skali całej umowy jest to jeden z najtańszych abonamentów (i zarazem najlepszych) z Galaxy A80. Raty za sprzęt można spłacać przez 24 lub 36 miesięcy – im ich więcej, tym ich niższy koszt.

Trochę mniej gigabajtów w kraju, ale więcej w roamingu UE – taki jest pakiet Plus.60. Brakuje też darmowych aplikacji internetowych, jakie ma Plush (np. FB, Messenger), ale za to opłata startowa za smartfona to jedyne 199 zł! Odbija się to jednak na wyższych opłatach miesięcznych. Jak to zwykle bywa, coś za coś.

W skali trwania całej umowy zapłacimy łącznie 4099 zł.

Naszym zdaniem: oferta porównywalna do wcześniejszego Plusha, lecz w skali całego kontraktu jest droższa. Jeżeli jednak chcemy wyłożyć jak najmniej za smartfona, a przy okazji otrzymać atrakcyjne warunki umowy, to Plus.60 spełni swoje zadanie.

Tym razem znacznie okrojona oferta, choć tego samego operatora Plus GSM. Tym razem pakiet internetowy w kraju maleje do zaledwie 2 gigabajtów. Plus.40 jest pod tym względem najskromniejszą propozycją z naszej piątki, ale za to – nie licząc Plusha – najtańszą. Mimo to sam start do tanich nie należy, bo Galaxy A80 kosztuje 1199 zł.

W skali trwania całej umowy zapłacimy łącznie 3611 zł.

Naszym zdaniem: oferta tania, choć cena telefonu może na to nie wskazywać. Jest też zarazem najskromniejszym abonamentem z naszej wybranej piątki – w tej samej (a nawet nieco niższej) cenie lepiej wybrać Plusha.

Kolejny Plus, a konkretniej jego topowy abonament dla osób fizycznych. Dostaniemy tym razem aż 72 GB transferu danych miesięcznie! Rozmowy, SMS-y i MMS-y są oczywiście nielimitowane do wszystkich sieci, również w ramach roamingu UE. Opłata startowa za sprzęt to jedyne 199 zł.

W skali trwania całej umowy zapłacimy łącznie 4303 zł.

Naszym zdaniem: oferta zdecydowanie dla najbardziej wymagających, którzy niekoniecznie spoglądają na aspekt ekonomiczny. Plus.85 jest łącznie o około 800 zł droższy od pierwszego Plusha, ale w końcu zapewnia niemal pięciokrotnie większy transfer danych! Kolejna zaleta to bardzo niska opłata za telefon.

T-Mobile – L w konfiguracji za 139 zł miesięcznie to bardzo zbliżona oferta do Plusa.85. Operator zapewnia oczywiście nielimitowane usługi głosowe i tekstowe do wszystkich, a także olbrzymi pakiet internetowy, choć ciut mniejszy od poprzednika. Samsung Galaxy A80 kosztuje tu niecałe 899 zł.

W skali trwania całej umowy zapłacimy łącznie 4254,99 zł.

Naszym zdaniem: świetna alternatywa dla topowego Plusa. Jeżeli z jakiś powodów (np. zasięgu) wolimy T-Mobile od Plusa, to się nie zastanawiajmy. Musimy pamiętać tylko, że nie jest to najtańsza oferta na rynku z Galaxy A80.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów