Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi K70 Pro zdradza kolejne szczegóły. Premiera możliwa jeszcze w tym roku

grafika przedstawiająca telefon Redmi K70 Pro tył

Już od pewnego czasu pojawiają się informacje na temat nadchodzącego smartfona Redmi K70 Pro. Z dotychczasowych doniesień wynika, że będzie to topowa jednostka tego producenta. Znając poprzednią praktykę można też spodziewać się w miarę rozsądnej wyceny tego urządzenia. Teraz wyciekły także szczegóły dotyczące specyfikacji ekranu. 

  • Redmi K70 pro zaoferuje topowego Snapdragona na pokładzie
  • smartfon ma pojawić się jeszcze w tym roku
  • będzie posiadał spore możliwości fotograficzne

Redmi K70 Pro

Wedle dotychczasowych doniesień, Redmi K70 Pro będzie napędzany najnowszym topowym Snapdragonem 8 Gen 3, którego premiera odbędzie się za niecały tydzień. Będzie miał także do dyspozycji do 16 GB pamięci RAM i prawdopodobnie do 1 TB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie tutaj również obsługi sieci 5G. 

W przypadku wspomnianego wcześniej tutaj ekranu można liczyć na płaski wyświetlacz o rozdzielczości 2K. Będzie on miał wąskie ramki i zaoferuje znaczne zwiększenie jasności. Na razie szczegółów niestety brak. Niemal pewne jest również, że będzie to ekran wykonany w technologii OLED, który zapewni wysoką częstotliwość odświeżania. 

W kwestii aparatów Redmi K70 Pro będzie prawdopodobnie miał do zaoferowania potrójny aparat fotograficzny. Na ten moment nieznane są jego szczegóły, choć pojawiają się informacje że zobaczymy tutaj teleobiektyw z zoomem optycznym 3,2-krotnym i matrycą Sony IMX707 o rozdzielczości 50 Mpix. Oprócz tego znajdziemy tutaj aparat główny z optyczną stabilizacją obrazu oraz aparat ultraszerokokątny. 

Na pokładzie znajdzie się tutaj bateria o pojemności 5120 mAh. Będzie można ją naładować z mocą 120 W. Na pokładzie powinien znaleźć się Android 14 przykryty autorską nakładką producenta. Data premiery jeszcze nie jest znana, ale wiele wskazuje na to, że może odbyć się w grudniu. Cena smartfona pozostaje tajemnicą. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów Redmi na październik 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: