Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chińska firma realme obecna również u nas cały czas poszerza portfolio swoich smartfonów. Tym razem pojawiła się specyfikacja nadchodzącej serii X9. Patrząc na specyfikację i znając politykę cenową firmy można spodziewać się ciekawego urządzenia, za które nie trzeba będzie wydawać fortuny.

Najlepsze telefony realme ->

Mocny procesor i dużo pamięci operacyjnej

Wedle ujawnionych informacji sercem realme X9 Pro będzie procesor MediaTek Dimensity 1200. Jest to jeden z wydajniejszych procesorów obecnych aktualnie na rynku. Będzie on wsparty maksymalnie 12 GB pamięci RAM, a na pliki zostanie przeznaczone 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej.

Na ten moment niewiele wiadomo na temat ekranu. Można spodziewać się, że będzie on miał przekątną 6,4 cala i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Trudno stwierdzić w jakiej technologii będzie on wykonany. Prawdopodobnie będzie do ekran IPS. Wiele wskazuje również na to, że odświeżanie tutaj będzie na poziomie 90 Hz.

Ciekawie prezentuje się kwestia aparatów. Jednostka główna w realme X9 Pro będzie wyposażona w potrójną kamerkę. Podstawowy aparat otrzyma matrycę 108 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 13 Mpix oraz teleobiektywu również 13 Mpix. Oby więcej producentów oferowało taki zestaw „pełnowartościowych” aparatów.

W przypadku baterii można liczyć na ogniwo o pojemności 4500 mAh. Będzie ono wyposażone w szybkie ładowanie na poziomie 65 W. Na ten moment nie wiadomo, czy i jaki rodzaj ładowania bezprzewodowego zostanie tutaj zastosowany.

Data premiery realme X9 Pro nie jest w tym momencie znana. Jednak skoro już wiadomo co nieco o specyfikacji można spodziewać się, że będzie ona miała miejsce w ciągu najbliższych kilku tygodni. Można również liczyć na to, że smartfon trafi także do Europy.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów