Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO intensywnie pracuje nad kolejną serią swoich smartfonów. Tym razem mowa o serii F19. Ich premiera według najnowszych informacji na rynku azjatyckim będzie miała miejsce już 8 marca. Co istotne, wiele wskazuje na to, że modele te trafią również do Europy.

Całkiem mocne smartfony

W przypadku specyfikacji OPPO F19 Pro+ możemy liczyć na całkiem niezły i wydajny procesor MediaTek Dimensity 800U 5G. Będzie on wsparty 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB lub 256 GB przestrzeni dyskowej na pliki, którą będzie można jeszcze rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci.

OPPO F19 Pro będzie miał podobną specyfikację, jednak inny procesor. W tym wypadku na pokładzie znajdzie się również MediaTek, ale model Helio P95, który jest nieco starszą jednostką.

W obu modelach prawdopodobnie znajdzie się ekran wykonany w technologii AMOLED o przekątej 6,4 cala. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Na ten moment nie ma niestety żadnych informacji na temat częstotliwości odświeżania wyświetlacza.

Jeżeli chodzi o aparat główny, to OPPO F19 Pro + będzie wyposażony w poczwórną jednostkę główną. Podstawowa kamerka otrzyma matrycę o rozdzielczości 48 Mpix. Oprócz tego znajdzie się tutaj miejsce na aparat ultraszerokokątny. Całość uzupełnią „oczka” o matrycy 2 Mpix do pomiaru głębi ostrości oraz monochromatyczne. Na froncie prawdopodobnie znajdzie się miejsce dla pojedynczego aparatu do selfie o matrycy 16 Mpix.

Jeśli chodzi o pozostałą specyfikację to OPPO F19 Pro+ będzie miał baterię o pojemności 4310 mAh wyposażoną w szybkie ładowanie na poziomie 50 W. Będzie posiadał także tradycyjne złącze słuchawkowe. OPPO F19 Pro będzie pod tym względem się różnił, że tutaj znajdziemy szybkie ładowanie na poziomie „tylko” 30 W.

Jedna z wersji OPPO F19 Pro pojawi się również na rynku europejskim. Na ten moment nie wiadomo jednak kiedy to się stanie. Możliwe również, że będzie on tutaj występował pod zupełnie inną nazwą niż na rynkach azjatyckich.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów