Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Znamy prawdopodobną datę premiery OnePlus 9

OnePlus-9-series

Po wielu miesiącach przecieków dotyczących specyfikacji kolejnej generacji niegdysiejszego „Zabójcy flagowców”, prawdopodobnie poznaliśmy datę premiery serii 9. Najnowsze informacje sugerują, że będzie ona miała miejsce już 23 marca tego roku. W ramach tej premiery powinniśmy zobaczyć trzy nowe modele – OnePlus 9, OnePlus 9 Pro oraz OnePlus 9R.

Najlepsze telefony OnePlus

Mocna specyfikacja i kolejna ewolucja

Data premiery jest w pewnej sprzeczności z wcześniejszymi informacjami, gdyż mówiło się o dacie 8 marca. Może być też tak, że OnePlus oficjalnie tego dnia poda datę 23 marca jako datę premiery. Przekonamy się o tym już wkrótce.

A na co możemy liczyć po proemierze nowej serii OnePlusa 9? Jeżeli chodzi o podstawową wersję i wariant Pro, na pokładzie powinien znaleźć się Snapdragon 888. Będzie on współpracował z minimum 8 GB pamięci RAM, a na pliki powinno znaleźć się 256 GB przestrzeni dyskowej.

Nieco inaczej wygląda sprawa ze słabszą wersją – OnePlus 9R. Tutaj sercem smartfona najprawdopodobniej będzie Snapdragon 690 wsparty 8 GB pamięci RAM. Na pliki w tym wypadku prawdopodobnie przeznaczone będzie 128 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu wiadomo, że OnePlus 9 Pro zostanie wyposażony w panel wykonany w technologii Fluid AMOLED o przekątnej 6,7 cala. Będzie on miał adaptacyjne odświeżanie na maksymalnym poziomie 120 Hz i będzie obsługiwał rozdzielczość QHD+. W przypadku słabszego odpowiednika możemy liczyć na nieco mniejszy ekran o przekątnej 6,5 cala oraz odświeżanie na poziomie 90 Hz.

Jeżeli chodzi o aparat główny, to na ten moment wiadomo w sumie niewiele. Można oczekiwać, że w mocniejszych OnePlusach 9 znajdziemy potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę 48 Mpix. Co ciekawe, optyka prawdopodobnie będzie sygnowana logiem firmy Hasselblad. Oprócz tego powinien znaleźć się tutaj aparat ultraszerokokątny o matrycy 64 Mpix oraz teleobiektyw z 3,3-krotnym optycznym zoomem.

OnePlus 9 będzie prawdopodobnie wyposażony w baterię o pojemności 4500 mAh wyposażoną w szybkie ładowanie. Co ciekawe, OnePlus 9R prawdopodobnie będzie miał większe ogniwo o pojemności 5000 mAh.

Ceny na ten moment są nieznane. Podstawowe, mocne warianty zapewne będą w podobnej cenie do poprzedników. Można jednak liczyć, że OnePlus 9R pod tym względem powinien być znacznie bardziej przystępny.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów