Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jedna z najprężniej rozwijających się firm w branży smartfonów nie próżnuje i wiele wskazuje na to, że niebawem zobaczymy nowe modele. Właśnie pojawiły się nowe informacje na temat modelu realme X9 i jego wersji Pro. Wygląda na to, że będą to całkiem interesujące urządzenia, a co dla nas ciekawsze, być może pojawią się także na Starym Kontynencie.

Najlepsze telefony realme 2021 ->

Mocne procesory na pokładzie

Mimo, że obydwa modele są z tej samej serii, będą miały dwa różne procesory. Obydwa będą wystarczająco wydajne. Jednak model Pro będzie się pod tym względem wyróżniał. Będzie on zasilany Snapdragonem 870. Klasyczny wariant natomiast będzie wyposażony w Snapdragona 778G. Oba modele najwyraźniej będą obsługiwały standard sieci 5G. Zapewne będą współpracowały z minimum 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej.

Ekran w najnowszym smartfonie będzie wykonany w technologii AMOLED. Co ważne, będzie obsługiwał odświeżanie na poziomie 120 Hz. Jeżeli chodzi o wielkość, to prawdopodobnie przekątna ekranu będzie oscylowała w okolicy 6,55 cala. Zapewne smartfon będzie także posiadał pojedyncza dziurkę na aparat do selfie.

Niestety niewiele wiadomo na temat aparatu głównego. Patrząc na prawdopodobne grafiki, wszystko wskazuje na to, że znajdziemy tutaj poczwórną jednostkę. Oprócz podstawowej kamerki, która będzie miała matryce minimum 64 Mpix, zapewne znajdzie się miejsce dla aparatu ultraszerokokątnego. Całość prawdopodobnie uzupełnią dwa „oczka” dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości.

Jak zwykle w smartfonach realme możemy liczyć na szybkie ładowanie. Wedle dostępnych informacji powinniśmy tutaj znaleźć ogniwo o pojemności 4400 mAh. Będzie je można naładować szybkim lądowaniem na poziomie nawet 65 W. Oznacza to, że realme X9 i X9 Pro naładujemy poniżej godziny.

Na ten moment nie wiadomo kiedy realme X9 zadebiutuje. Niektóre źródła wspominają o wrześniu, ale nie jest to w żaden sposób potwierdzona informacja. Natomiast jedną z głównych cech smartfonów realme, przynajmniej jak na razie, jest świetny stosunek ceny do wydajności. Dlatego tutaj również oba modele powinny być bardzo dobrze wycenione.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów