Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia zaprezentuje swój nowy smartfon już 11 czerwca. Będzie to Nokia C20 Plus. Pomimo, że oficjalnie jeszcze nie było premiery, nie przeszkadza to firmie rozpocząć przedsprzedaży tego smartfona. Na razie urządzenie jest dostępne tylko w Chinach ale miejmy nadzieję, że już niebawem trafi także do Europy.

Podstawowa specyfikacja

Najnowszy produkt chińskiej firmy HMD Global będzie należał do bardzo podstawowej grupy smartfonów. Będzie on pracował pod kontrolą ośmiordzeniowego  procesora Unisoc SC9863A. Trochę martwi ta jednostka, bo nie wiadomo co o niej myśleć. Zapewne większość osób nigdy o niej nie słyszała. Do dyspozycji będzie także 3 GB pamięci RAM i prawdopodobnie minimum 32 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu na ten moment nie ma żadnych informacji. Jednak zapewne trzeba będzie się nastawić na podstawowe parametry. Zatem będzie on wykonany w technologii IPS LCD i będzie miał przekątną w okolicy 6,5 cala. Miejmy nadzieję, że obsłuży rozdzielczość na poziomie Full HD+.

Z renderów wynika, że Nokia C20 Plus będzie posiadała dwa aparaty główne. Nieznana jest ich specyfikacja. Konfiguracja zapewne będzie składała się z jednego pełnoprawnego aparatu, którego wspomoże dodatkowe oczko do pomiaru głębi ostrości. A na froncie będzie pojedyncza kamerka do selfie.

Dobrze zapowiada się bateria, której pojemność ma wynieść około 5000 mAh. Natomiast nie mamy co liczyć na żadne szybkie ładowanie. Smartfon będzie pracował na Androidzie 11 GO przeznaczonego dla podstawowych urządzeń.

Cena Noki C20 Plus na ten moment nie jest znana. Natomiast jeśli Nokia chce liczyć na jakikolwiek sukces musi w tym względzie być naprawdę przystępna i korzystna. Bo taką specyfikacją niestety nikogo smartfon pozytywnie nie zaskoczy. Miejmy również nadzieję, że Nokia zacznie prezentować ciekawsze urządzenia i przyspieszy cykl wydawniczy, bo wobec szybkich działań również chińskiej konkurencji, dotychczasowe działania wyglądają po prostu słabo.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów