Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Coraz ciekawsze informacje docierają do nas w związku z nowym smartfonem od realme. Wszystko wskazuje na to, że będzie to mocne urządzenie z dobrymi parametrami. Zakasuje pozytywnie także  odświeżanie ekranu. Informacje te pojawiły się, gdyż smartfon właśnie został zgłoszony do certyfikacji przez chiński urząd komunikacyjny.

Wydajny średniak

Wiele wskazuje na to, że na pokładzie realme Q3s zobaczymy całkiem wydajne podzespoły, a smartfon będzie dostępny w kilku konfiguracjach. Jeśli dostępne informacje się potwierdza, to zobaczymy tutaj Snapdragona 778G wspartego 6 GB, 8 lub 12 GB pamięci RAM. Do wyboru będą także warianty 128, 256 lub aż 512 GB przestrzeni dyskowej na pliki. Natomiast ze względu na sporą możliwość wyboru wersji pamięciowych, smartfon raczej nie będzie obsługiwał zewnętrznych kart pamięci. Choć jest to informacja niepotwierdzona.

W przypadku ekranu smartfon zaoferuje wyświetlacz o przekątnej 6,59 cala. Będzie on wykonany w technologii LCD IPS. Co ciekawe, pewne źródła wspominają, że będzie on obsługiwał odświeżanie na poziomie 144 Hz. Jeżeli ta informacja się potwierdzi będzie to niewątpliwa zaleta tego modelu. Co prawda szkoda, że nie jest to AMOLED ale nie można mieć wszystkiego.

Spokojnie jest natomiast w kwestii specyfikacji aparatu realme G3s. Na ten moment wiadomo, że będzie to potrójna jednostka główna. Podstawowy aparat ma mieć matrycę 48 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będą dwa „oczka” o matrycach 2 Mpix. Na froncie zaś znajdzie się miejsce dla kamerki do selfie 16 Mpix. Ta specyfikacja może jednak ulec jeszcze zmianie.

Najlepsze telefony realme 2022 ->

Smartfon będzie posiadał baterie o pojemności 4880 mAh. Będzie ona obsługiwała szybkie ładowanie na poziomie 30 W. Nie zapomniano tutaj również o czytniku linii papilarnych, który akurat tym razem wylądował na bocznej ramce.

realme Q3s ma się pojawić na rynku jeszcze w tym miesiącu. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się w Europie. Jest jednak taka szansa. Oczywiście na ten moment trudno mówić o ewentualnych cenach smartfona.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów