Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jeśli prześledzić historie firmy realme od momentu powstania do teraz, to łatwo da się stwierdzić, że przebojem weszła najpierw na rynek azjatycki, a potem na pozostałe rynki. Kluczem do sukcesu wydaje się rozsądne wycenianie smartfonów. Właśnie na horyzoncie pojawiła się budżetowa propozycja czyli realme C21.

Tani smartfon i podstawowa specyfikacja

W przypadku tego modelu, który najwyraźniej będzie przeznaczony raczej dla mniej wymagających użytkowników, możemy spodziewać się na pokładzie MediaTeka Helio G35. Wedle dostępnych informacji do dyspozycji użytkownika będzie 2 GB pamięci RAM w połączeniu z 32 GB przestrzeni dyskowej. Trochę mało jak na dzisiejsze standardy dlatego być może jeżeli smartfon pojawi się w Europie, może znajdzie się miejsce na mocniejszą wersję z minimum 3 GB pamięci RAM.

W przypadku ekranu realme c20 zaoferuje najprawdopodobniej panel o przekątnej 6,5 cala wykonany w technologii IPS LCD. Będzie obsługiwał rozdzielczość na poziomie HD+. W przypadku budżetowca jest to jeszcze do przyjęcia.

Jeżeli chodzi o aparat główny, smartfon będzie posiadał kwadratową wyspę na której widnieją dwa oczka aparatów oraz lapa LED. Niestety w specyfikacji jest mowa jedynie o aparacie głównym z matrycą 8 Mpix. Prawdopodobnie dodatkowe „oczko” to czujnik pomiaru głębi ostrości o matrycy 2 Mpix. Całość uzupełnia kamerka do selfie o matrycy 5 Mpix.

Ciekawie prezentuje się w realme C20 bateria, a raczej jej pojemność. Z dostępnych informacji wynika że będzie to ogniwo o pojemności 5000 mAh. Przy takich parametrach, gdzie zapotrzebowanie na energię nie jest aż tak wielkie jak w przypadku bardziej wydajnych smartfonów, bateria powinna być jednym z głównych atutów smartfona. Posiada ona też ładowanie na poziomie 10W.

Co ciekawe w tym samym momencie wedle innych źródeł pojawiają się informacje o realme C21. Jednak nie ma tutaj mowy praktycznie o żadnej konkretnej specyfikacji. Być może będzie to po prostu inna wersja – mocniejsza – modelu opisanego wcześniej.

realme C20 powinien pojawić się w najbliższym czasie. Na ten moment nie wiadomo czy i w jakiej formie zawita do Europy. Przewidywana cena ustalona została natomiast na około 117 dolarów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów