Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme 12 Pro+ zdradza część specyfikacji. Co wiemy?

realme 11 Pro

realme intensywnie pracuje nad kolejnymi generacjami swoich smartfonów. Tym razem nowe informacje pojawiły się na temat modelu 12 Pro+. Pojawiły się nawet możliwe grafiki zdradzające wygląd smartfona. Wiele wskazuje na to, że urządzenie pojawi się w sprzedaży już niebawem. 

  • realme 12 pro+ pojawił się na horyzoncie
  • będzie pracował prawdopodobnie pod kontrolą MediaTeka
  • będzie posiadał aparat peryskopowy

realme 12 Pro+

Na ten moment wiadomo, że realme 12 Pro+ będzie pracował po kontrolą procesora ze średniej półki. Wiele wskazuje na to, że w tym wypadku będzie to MediaTeka Dimensity z serii 7xxx, ale w tej materii nic jeszcze nie jest pewne. Nie zabraknie za to tutaj 12 GB pamięci RAM oraz minimum 256 GB przestrzeni dyskowej. Smartfon będzie także obsługiwał sieci 5G. 

Ciekawie zapowiada się dział aparatu głównego. Wszystko wskazuje na to, że będzie to potrójna jednostka. Jej specyfikacja nie jest na razie znana, ale przecieki wspominają o obecności aparatu peryskopowego. Być może główny aparat otrzyma matrycę o rozdzielczości 200 Mpix i optyczną stabilizację obrazu. 

W przypadku ekranu realme 12 Pro+ powinien zaoferować ekran wykonany w technologii AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Zapewne nie zabraknie tutaj również odświeżania na poziomie 120 Hz oraz czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem. 

Pozostałe elementy specyfikacji na razie nie są znane. Można się oczywiście spodziewać Androida 13 na pokładzie oraz szybkiego ładowania. Znana jest natomiast możliwa cena tego modelu i ma ona wynosić około 273 dolarów. Data premiery pozostaje jeszcze tajemnicą. 

Zobacz również: Znakomicie wyglądający realme 11 Pro+ 5G z aparatem 200 Mpix – recenzja

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.