Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Przeniesienie numeru do Plusha

6

Plush to jeden z najpopularniejszych polskich operatorów. Sieć z sympatycznym misiem posiada wiele interesujących ofert na kartę oraz możliwość podpisania zobowiązania długoterminowego. Firma należy do Plusa, co znacząco ułatwia przeniesienie do niej numeru. Można tego dokonać na dwa różne sposoby.

Porównaj oferty GSM

Kojarzycie niezwykle sympatycznego misia z reklam telewizyjnych? W 99 na 100 przypadków będzie to Plushak – maskotka sieci Plush. Sposób przeniesienia numeru zależy od aktualnie posiadanej oferty u innego operatora.

Plush na kartę – przeniesienie numeru

Jeśli naszą obecną taryfą jest oferta na kartę, to przeniesienie numeru do Plusha na kartę musi odbyć się w jednym z salonów Plusa. Obecnie nie ma możliwości zmiany operatora bez konieczności udania się do stacjonarnego przedstawicielstwa zielonej sieci.

Plush na abonament – przeniesienie numeru

1. Wchodzimy na stronę Plusha i wybieramy interesującą nas ofertę. Wybór jest następujący:

Wybierając topowy pakiet Plush ABO 15 GB (z telefonem lub bez) skorzystamy z promocji 3 miesięcy abonamentu za 0 zł:

Jeżeli nam na niej nie zależy, a wolimy cieszyć się bezterminową umową, wybierzmy Plush ABO 10 GB w tej samej cenie:

2. Jeśli nasz znajomy jest w sieci Plush, to warto poprosić go o numer Ja+Ty, który da nam dostęp do paczki gratisów – należy go wpisać na dole ekranu po lewej stronie. Promocja jest aktywna dla tych, którzy nie mają jeszcze żadnych usług w sieci Plus. W widoku koszyka klikamy „Dalej”.

3. Wpisujemy nasz aktualny numer telefonu i potwierdzamy otrzymanym kodem SMS.

4. Uzupełniamy formularz na następnej stronie naszymi danymi osobowymi i klikamy „Zatwierdź”.

5. Czekamy na wizytę kuriera pod wskazanym adresem – pamiętajmy o posiadaniu przy sobie dowodu osobistego celem potwierdzenia naszej tożsamości. W przypadku zamówienia abonamentu Plusha z telefonem wymagany jest drugi dokument potwierdzający tożsamość.

Jak pominąć kroki 1-5? W tym celu udajemy się do jednego z salonów Plusa i dokonujemy tej czynności na miejscu w ciągu kilku chwil. Jednak możliwość niewychodzenia z domu jest bardzo wygodna i warto z niej skorzystać. Tym bardziej, że pakiety Plusha należą do najlepszych ofert komórkowych.

Przeniesienie numeru do Plusha
3.9 (78.18%) 11 głosów

avatar