Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przeniesienie numeru do Mobile Vikings

avatar
3
Przeniesienie numeru do Mobile Vikings

Ostatnia aktualizacja: 2023-05-04

Mobile Vikings oferuje jeden z najlepszych na rynku pakietów na kartę. Ogromną zaletą tego wirtualnego operatora jest nie tylko brak długoterminowej (a nawet jakiejkolwiek) umowy, lecz także niskie ceny i bardzo duże pakiety internetowe. Właśnie m.in. z tych względów wiele osób decyduje się na przeniesienie numeru do Mobile Vikings. Poniżej przedstawiamy jak dokonać tej operacji krok po kroku.

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2023.

Przeniesienie numeru drogą elektroniczną

Ponieważ sieć Mobile Vikings jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej, przeniesienie numeru w jego przypadku odbywa się głównie drogą elektroniczną. By rozpocząć ów proces wystarczy wejść na stronę https://mobilevikings.pl/pl i kliknąć zakładkę „Oferta”, następnie wybierać produkt – Subskrypcja lub Oferta na kartę. Należy jednak pamiętać, że wniosek o przeniesienie numeru do Vikingów można składać 120 dni przed zakończeniem obecnej umowy.

Po wyborze rodzaju oferty, możesz zdecydować, jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy. Pamiętaj, że możesz go zmienić w każdej chwili i przejść na niższy lub wyższy plan.

1. Tu znajduje się podsumowanie Twojego koszyka, czyli ofertę, na jaką numer przeniesie się do Mobile Vikings. Jeśli posiadasz kod rabatowy wpisz go w dedykowane pole. Następnie kliknij „Wypróbuj”, aby przejść dalej.

2. Wpisz numer telefonu, który chcesz przenieść. W celu weryfikacji otrzymasz kod, który następnie należy wpisać w pole. Kliknij w przycisk, aby przejść dalej.

3. Następnie załóż konto Vikinga. Możesz skorzystać z wygodnych opcji logowania np. Google lub zarejestrować się adresem mailowym. Przejdź do kolejnego kroku klikając przycisk „Załóż konto”.

4. Uzupełnij tabelę wpisując dane, na które numer jest zarejestrowany u obecnego operatora. Tutaj również znajduje się pole, aby wpisać kontakt do osoby, która poleciła sieć Mobile Vikings. Po uzupełnieniu danych kliknij w przycisk, aby przejść dalej.

5. Wybierz typ umowy, sposób poinformowania o przeniesieniu, obecnego operatora oraz termin, kiedy numer przeniesie się do Mobile Vikings. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Help Deskiem.

6. Uzupełnij dane adresowe do wysyłki karty SIM, a następnie przejdź do płatności. Wybierz metodę płatności i dokończ proces przeniesienia numeru.

7. Po wykonaniu wszystkich czynności na podany adres mailowy przyjdzie informacja z potwierdzeniem rozpoczęcia dalszego procesu. W kolejnym etapie przedstawiciele sieci wysyłają na adres klienta kartę SIM, która uaktywni się po zakończeniu procesu przeniesienia numeru. O tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą SMS-ową.

Przeniesienie numeru drogą telefoniczną

Nie każdy klient jest obeznany w świecie Internetu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów operator umożliwia również przeniesienie numeru drogą telefoniczną. Klient może zadzwonić pod numer +48 71 799 99 40 lub +48 732 007 007 i bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielem sieci. W czasie konsultacji zostanie odpowiednio pokierowany i wspólnie z konsultantem będzie mógł przejść przez proces przeniesienia numeru.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

5/5 - (7 votes)

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (7 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Zgadzam się, przeniesienie numeru było tylko czystą formalnością, a przede wszystkim płynnym procesem. W porównaniu z Orange mozna się dodzwonić do nich jak ma się jakieś pytanie. Ciesze się, że tam się przeniosłem

a powiedz jak z zasięgiem? ponoć działa dobrze tylko w dużych miastach

Wszędzie jest ok bo korzysta z nadajników Play T-mobile i Orange w roamingu krajowym. (PLUS tylko do końca 2019)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów