Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przeniesienie numeru do Mobile Vikings

avatar
3
Mobile Vikings przeniesienie numeru

Mobile Vikings oferuje jeden z najlepszych na rynku pakietów na kartę. Ogromną zaletą tego wirtualnego operatora jest nie tylko brak długoterminowej (a nawet jakiejkolwiek) umowy, lecz także niskie ceny i bardzo duże pakiety internetowe. Właśnie m.in. z tych względów wiele osób decyduje się na przeniesienie numeru do Mobile Vikings. Poniżej przedstawiamy jak dokonać tej operacji krok po kroku.

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2023.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak przenieść numer do Mobile Vikings?
  • Jakie dokumenty potrzebujesz?
  • Jaki jest termin przeniesienia numeru?
  • Jaką ofertę Mobile Vikings możesz wybrać?

Przenoszenie numeru do sieci Mobile Vikings – wstęp

Zbliża się koniec umowy? Twój obecny operator komórkowy nie stanął na wysokości zadania i obecnie wcale nie oferuje najlepszych pakietów na Twojego smartfona? Czas go zmienić!

Taka sytuacja często dotyczy osób opłacających drogi abonament komórkowy. Oczywiście na rynku są też tanie (często bezterminowe – z umową na czas nieokreślony!) abonamenty, ale tych aż się nie chce zmieniać. Co innego droższe pakiety, a przecież każdy chciałby zaoszczędzić i płacić mniej.

Właśnie spore oszczędności zapewniają Vikingowie! Tylko jak przenieść do nich swój numer od obecnego operatora GSM?

Przenoszenie numeru do Mobile Vikings

Oto, jak przenieść numer zarejestrowany do Vikingów na parę sposobów. Zaczynamy!

Przeniesienie numeru drogą elektroniczną

Ponieważ sieć Mobile Vikings jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej, przeniesienie numeru w jego przypadku odbywa się głównie drogą elektroniczną. By rozpocząć ów proces wystarczy wejść na stronę https://mobilevikings.pl/pl i kliknąć zakładkę „Oferta”, następnie wybierać produkt – Subskrypcja lub Oferta na kartę. Należy jednak pamiętać, że wniosek o przeniesienie numeru do Vikingów można składać 120 dni przed zakończeniem obecnej umowy.

Po wyborze rodzaju oferty, możesz zdecydować, jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy. Pamiętaj, że możesz go zmienić w każdej chwili i przejść na niższy lub wyższy plan.

1. Tu znajduje się podsumowanie Twojego koszyka, czyli ofertę, na jaką numer przeniesie się do Mobile Vikings. Jeśli posiadasz kod rabatowy wpisz go w dedykowane pole. Następnie kliknij „Wypróbuj”, aby przejść dalej.

2. Wpisz numer telefonu, który chcesz przenieść. W celu weryfikacji otrzymasz kod, który następnie należy wpisać w pole. Kliknij w przycisk, aby przejść dalej.

3. Następnie załóż konto Vikinga. Możesz skorzystać z wygodnych opcji logowania np. Google lub zarejestrować się adresem mailowym. Przejdź do kolejnego kroku klikając przycisk „Załóż konto”.

4. Uzupełnij tabelę wpisując dane, na które numer jest zarejestrowany u obecnego operatora. Tutaj również znajduje się pole, aby wpisać kontakt do osoby, która poleciła sieć Mobile Vikings. Po uzupełnieniu danych kliknij w przycisk, aby przejść dalej.

5. Wybierz typ umowy, sposób poinformowania o przeniesieniu, obecnego operatora oraz termin, kiedy numer przeniesie się do Mobile Vikings. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Help Deskiem.

6. Uzupełnij dane adresowe do wysyłki karty SIM, a następnie przejdź do płatności. Wybierz metodę płatności i dokończ proces przeniesienia numeru.

7. Po wykonaniu wszystkich czynności na podany adres mailowy przyjdzie informacja z potwierdzeniem rozpoczęcia dalszego procesu. W kolejnym etapie przedstawiciele sieci wysyłają na adres klienta kartę SIM, która uaktywni się po zakończeniu procesu przeniesienia numeru. O tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą SMS-ową.

Przeniesienie numeru drogą telefoniczną

Nie każdy klient jest obeznany w świecie Internetu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów operator umożliwia również przeniesienie numeru drogą telefoniczną. Klient może zadzwonić pod numer +48 71 799 99 40 lub +48 732 007 007 i bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielem sieci. W czasie konsultacji zostanie odpowiednio pokierowany i wspólnie z konsultantem będzie mógł przejść przez proces przeniesienia numeru.

Jak przenieść numer do Mobile Vikings – podsumowanie

Przenoszenie numeru do Vikingów możesz dokonać na kilka sposobów. Niezależnie od drogi, jaką obierzesz, będziesz cieszył się znakomitą ofertą! Wirtualny operator MV oferuje klasyczne oferty na kartę (prepaid) oraz subskrycje.

Wspólnym mianownikiem jest oferta typu no limit z bardzo dużym transferem danych w atrakcyjnej cenie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (9 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
avatar

Mail kontaktowy:

[email protected]

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Zgadzam się, przeniesienie numeru było tylko czystą formalnością, a przede wszystkim płynnym procesem. W porównaniu z Orange mozna się dodzwonić do nich jak ma się jakieś pytanie. Ciesze się, że tam się przeniosłem

a powiedz jak z zasięgiem? ponoć działa dobrze tylko w dużych miastach

Wszędzie jest ok bo korzysta z nadajników Play T-mobile i Orange w roamingu krajowym. (PLUS tylko do końca 2019)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: