Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przeniesienie numeru do Mobile Vikings

MV logo

Mobile Vikings oferuje jedne z najlepszych na rynku pakietów na kartę. Ogromną zaletą tego wirtualnego operatora jest nie tylko brak długoterminowej (a nawet jakiejkolwiek) umowy, lecz także niskie ceny i bardzo duże pakiety internetowe. Właśnie m.in. z tych względów wiele osób decyduje się na przeniesienie numeru do Mobile Vikings. Poniżej przedstawiamy jak dokonać tej operacji krok po kroku.

Porównaj oferty na kartę

Przeniesienie numeru drogą elektroniczną

Ponieważ sieć Mobile Vikings jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej, przeniesienie numeru w jego przypadku odbywa się głównie drogą elektroniczną. By rozpocząć ów proces wystarczy wejść na stronę https://mobilevikings.pl/pl i kliknąć zakładkę „Zostań Vikingiem”. Należy jednak pamiętać, że wniosek o przeniesienie numeru do Vikingów można składać 120 dni przed zakończeniem obecnej umowy.

1. Po kliknięciu zakładkę pojawi się seria grafik ułożona w zestaw pytań. Na początku zaznaczamy w ikonę „Przenoszę numer” i odpowiadamy na kolejne pytania.

2. W dalszej kolejności wybieramy jedną z dostępnych ofert. Może być to „Oferta standardowa” lub „Oferta No Limit”. Każda z nich składa się z kilku taryf, które zostaną zaprezentowane się po dokonaniu powyższego wyboru.

3. Stawiając np. na „Ofertę standard” otrzymujemy możliwość wybór taryfy Viking 19 za 19 złotych i Viking 29 za 29 złotych. Viking 19 przewiduje 3 GB Internetu oraz darmowe połączenia do klientów sieci Mobile Vikings i Play, zaś Viking 29 oferuje to samo, lecz z paczką danych wynoszącą aż 15 GB. Informacje te poznamy klikając w niewielki plusik znajdujący się nad ceną pakietu.

4. Kolejnym krokiem jest wypełnienie powyższej tabelki. Zamieszczamy w niej dane główne i kontaktowe. Informacje te potrzebne są do stworzenia umowy i wysłania jej na adres klienta.

5. Poniżej znajdziemy drugą tabelkę, którą również należy wypełnić. Zawiera ona pytania dotyczące umowy z obecnym dostawcą. Informacje te pomogą przedstawicielom sieci zorientować się w sytuacji klienta, ustalić plan przeniesienia numeru oraz zaoferować najkorzystniejsze warunki.

6. Wypełnianie dokumentów należy zakończyć klikając w ikonę „Dalej”. Po wykonaniu tej czynności na podany adres mailowy przyjdzie informacja z potwierdzeniem rozpoczęcia dalszego procesu. W kolejnym etapie przedstawiciele sieci wysyłają na adres klienta kuriera z wnioskiem o przeniesienie numeru, oświadczeniem o obecnej usłudze oraz pełnomocnictwem. Po zapoznaniu się z dokumentami klient powinien je podpisać i oddać kurierowi. W paczce znajdować się będzie również karta multiSIM, która uaktywni się po zakończeniu procesu przeniesienia numeru. O tym fakcie klient zostanie poinformowany drogą SMS-ową.

Przeniesienie numeru drogą telefoniczną

Nie każdy klient jest obeznany w świecie Internetu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów operator umożliwia również przeniesienie numeru drogą telefoniczną. Klient może zadzwonić pod numer +48 71 799 99 40 lub +48 732 007 007 i bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielem sieci. W czasie konsultacji zostanie odpowiednio pokierowany i wspólnie z konsultantem będzie mógł przejść przez proces przeniesienia numeru.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Dominik11221168

Zgadzam się, przeniesienie numeru było tylko czystą formalnością, a przede wszystkim płynnym procesem. W porównaniu z Orange mozna się dodzwonić do nich jak ma się jakieś pytanie. Ciesze się, że tam się przeniosłem

kasiek

a powiedz jak z zasięgiem? ponoć działa dobrze tylko w dużych miastach

Michał

Wszędzie jest ok bo korzysta z nadajników Play T-mobile i Orange w roamingu krajowym. (PLUS tylko do końca 2019)

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów