Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Świąteczny Junior BOX w Play – 4 zestawy

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Junior BOX Play promocja

Play wprowadził świąteczną edycję Junior BOX, a więc zestawu dla najmłodszych. Dostaniesz w nim telefon komórkowy i ofertę mix z prezentem.

Świąteczny Junior BOX z prezentami

Cena zestawu na start – wraz z telefonem – zaczynają się od zaledwie 2 zł. Niektóre występuje w Ofercie MIX Elastyczny M, inne w MIX Elastyczny L. Warto dodać, że mixy Play oferują teraz więcej transferu GB.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI JUNIOR BOX NA ŚWIĘTA NA PLAY.PL

Oto zestawy Play Elastyczny MIX Junior BOX na Święta:

  • Samsung Galaxy A14 + JLab TWS Go Air Sport – 30 zł na start (MIX Elastyczny L)
  • Redmi 12 + Maxcom FW36 Aurum – 2 zł na start (MIX Elastyczny L)
  • realme C55 + realme Buds T100 – 2 zł na start (MIX Elastyczny L)
  • Motorola Moto G13 + HAMA Pocket 3.0 – 2 zł na start (MIX Elastyczny M)

Play nie podaje wprost jak długo będą dostępne świąteczne zestawy. Jednego można być pewien – po Świętach fioletowy operator wprowadzi nową, nieświąteczną edycję Play Junior BOX. Elastyczny MIX składa się z 24 kontraktowych doładowań, z czego pierwsze 12 jest dwukrotnie tańsze (50/100 zł lub 60/120 zł).

A to jeszcze nie wszystko! Do wszystkich powyższych zestawów dostaniesz w prezencie aplikację Bezpieczną Rodzinę Premium! Skorzystaj z okazji już teraz!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (6 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.