Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Vectra na Święta – Canal+, Eleven, Tidal i HBO za 0 zł przez 6 miesięcy

Vectra prezent na Święta
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

W świątecznej promocji Vectry będziesz mógł skorzystać z Canal+, Eleven, Tidal oraz HBO za darmo nawet przez pół roku! Bonus dostępny jest w ofercie światłowodowej tego operatora.

Vectra na Święta

Vectra rozdaje prezenty dla obecnych i nowych klientów. Skorzystaj z oferty Internetu stacjonarnego „Świąteczny Super Hit” (światłowód 600 Mb/s w niższej cenie) i ciesz się bonusami na Święta!

Internet światłowodowy Vectra posiada prędkość pobierania do 600 Mb/s i wysyłania do 60 Mb/s. Świąteczna oferta obejmuje usługę telewizji, w tym Pakiet Złoty ze 137 kanałami (z czego 92 kanały TV w HD).

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA VECTRA.PL

A to nie wszystko! Klienci zdecydowani na tę ofertę otrzymają w prezencie 11 kanałów Canal+, dostęp do serwisów HBO, Tidal oraz kanały Eleven na 6 miesięcy! Bez żadnych dodatkowych opłat! To wszystko w ofercie za jedyne 84,99 zł i z krótką umową na 12 miesięcy. Do wyboru masz też bliźniaczą ofertę, ale z większą liczbą kanałów TV (Pakiet Platynowy – 176 kanałów, w tym 122 HD) za 99,99 zł miesięcznie.

Z promocyjnych ofert Vectry można skorzystać nie do Świąt, ale nieco dłużej – do Nowego Roku. Świąteczna promocja operatora dostępna jest bowiem do 6 stycznia 2022 r. Warto!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów