Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

200 GB i 5 zł ekstra za zgody marketingowe w Heyah

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Heyah promocja 200 GB

Oferowana jest kolejna promocja Heyah na kartę ze sporym pakietem danych. Zaakceptuj zgody marketingowe, a w zamian otrzymaj aż 200 GB transferu danych i ekstra doładowanie konta!

200 GB za zgody w Heyah

Przykładowa oferta na kartę Heyah:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 200 GB + 5 ZŁ EKSTRA NA HEYAH.PL

Paczka 200 GB ważna jest przez 30 dni od momentu jej przyznania. Dodatkowo za wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz ekstra doładowanie swojego konta w wysokości 5 zł. Aby otrzymać ten ostatni bonus, wystarczy doładować swój telefon jednorazową kwotą nie mniej niż 5 zł.

Wystarczy, że wyrazisz zgodę na to, abyśmy mogli Ciebie informować o najnowszych ofertach i promocjach. W tym celu wyraź zgodę na komunikację marketingową. Możesz to zrobić wpisując kod ekspresowy *140*200*7# lub *150*160# i zatwierdź zieloną słuchawką.

Promocja trwa do końca roku lub do jej wycofania.

Zobacz również: 500 GB i darmowe minuty do Ukrainy w Heyah

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.