Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pomysł na świąteczny prezent Play – konsola Microsoft Xbox

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Xbox promocja świąteczna

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla siebie lub swoich najbliższych? Skorzystaj z podpowiedzi operatora Play, który proponuje jedną z konsoli Microsoft Xbox!

Xbox na Święta w Play

Konsole dostępne są w abonamencie komórkowym z nielimitowanym transferem 5G! Zrób hot spot i graj online na nowym Xboxie do woli!

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA PLAY.PL

Oto dostępne modele konsoli MS Xbox na play.pl:

  • Xbox Series X 1 TB – 1 zł na start + 24x 99,92 zł
  • Xbox Series S 512 GB + Game Pass – 1 zł na start + 24x 54,09 zł

Konsole Xbox oferowane są za symboliczną złotówkę, a do abonamentu L w wysokości 85 zł będzie doliczana rata miesięczna (54,09-99,92 zł). Umowa trwa standardowe 24 miesiące.

Do Xboxa Series S dostaniesz też usługę Game Pass. Jak można przeczytać na stronie fioletowego operatora komórkowego:

Korzystając z abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, uzyskasz dostęp do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier, w tym wszystkich nowych tytułów Xbox Game Studios, takich jak Halo Infinite, w dniu ich premiery. Rzuć się w wir przygody od razu po rozpakowaniu konsoli!

Zobacz również: Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.