Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Super okazje w Red Bull Mobile – smartfony za 6 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Smartfony za 6 zł w RBM

Wczoraj pisaliśmy o 2 przecenionych modelach w abonamencie Play. Te same smartfony występują również w ofercie Red Bull Mobile również na bardzo dobrych warunkach.

Smartfony od 6 zł w RBM

HTC One A9s oraz Sony Xperia XA dostępne są za 6 zł na start w poniższym planie taryfowym:

Smartfony za 6 zł w RBM

Abonament Red Bull Mobile nie jest aż tak rozbudowany, jak Formuła Solo L, ale jest tańszy o 6 zł miesięcznie. Również jednorazowa opłata startowa za urządzenia jest niższa i to pomimo promocji w Play. Sumarycznie oferta RBM jest w skali trwania umowy o ok. 200-270 zł tańsza niż Play, lecz zapewnia mniejszy pakiet internetowy.

To dobrze, że P4 nie dubluje swoich ofert. Każdy może znaleźć dla siebie optymalną ofertę – lepszą lub nieco uboższą, lecz jednocześnie tańszą.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.2/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: