Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedłuż umowę z Orange i zyskaj nawet 25 GB

avatar
5
Obowiązuje do: odwołania
Bonus dla stałych klientów Orange

Orange zachęca swoich użytkowników do przedłużenia wygasającej umowy. Rzadko kiedy operatorzy nagradzają stałych klientów różnymi bonusami, ale na orange.pl jest inaczej – można zyskać o połowę więcej Internetu w tej samej cenie.

O 50% więcej Internetu dla stałych klientów w Orange

Jednym z proponowanych modeli jest tegoroczny Samsung Galaxy A5 (2017), który kosztuje 339 zł w poniższym planie taryfowym:

Bonus dla stałych klientów Orange

Do powyższego abonamentu Orange należy doliczyć ratę za urządzenie (45 zł), przez co łączne opłaty miesięczne wynoszą 95 zł. Standardowo dla nowych klientów czeka 5 gigabajtów, lecz dla osób przedłużających umowę w Orange 7,5 GB. Mało tego – przez pierwsze 3 miesiące operator oferuje w tej samej cenie 11,5 GB!

Jeszcze większy bonus dostaniemy w wyższych planach taryfowych. W przypadku Huawei P9 Lite (opłata startowa 0 zł) transfer zwiększa się jeszcze bardziej w następującej ofercie:

Dla stałych klientów Orange przeznacza 15 GB, a przez pierwszy kwartał aż 25 gigabajtów. Również i w tym przypadku do abonamentu należy doliczyć ratę za urządzenie w wysokości 40 zł.

Oba przykładowe abonamenty zapewniają dostęp do Spotify Premium przez pierwsze 3 miesiące, a także pakiet roamingu – odpowiednio 50 minut i 50 MB oraz 400 minut i 100 MB w roamingu UE.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.8/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

konczy mi sie umowa w orange chce przedłużyc umowe i wziąsć tel a lubie dużo grac jaki byśćie tel mi polecili

TO jest LIPA!!! Po wejściu w promocję widzę 339 pln a konsultanci nie wiedzą o co chodzi. Porażka!!!

Dzięki, poprawione. Jeszcze wczoraj na stronie operatora było 129 zł i rata 40 zł.

Dokładnie i dziś rano też był 129. Orange się gubi, jak zwykle…

Wielka szkoda. Jak już zmieniać cenę, to tylko w drugą stronę! ;)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: