Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange Love – do wygrania Huawei P10

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange konkurs Huawei P10

Marzysz o najnowszym Huawei P10? Możesz go wygrać w konkursie Orange! Wystarczy, że złożysz zamówienie na pakiet łączony Orange Love i weźmiesz udział w loterii.

Do wygrania 3x Huawei w Orange

Orange Love to usługa łącząca na jednym rachunku pakiet telewizyjny, Internet, telefonię domową oraz komórkową. Oto przykładowy abonament Orange:

Orange konkurs Huawei P10

Dokonując zamówienia na stronie Orange (do 27 marca), uzupełnij hasło konkursowe, dzięki któremu weźmiemy udział w losowaniu Huawei P10. Jego limit to maksymalnie 500 znaków. O zwycięstwie decyduje trzyosobowe jury, a nagrody zostaną wysłane nie później niż 10 czerwca. Oto one:

  • 1. miejsce – Huawei P10 Dual SIM
  • 2. miejsce – Huawei P9 Dual SIM
  • 3. miejsce – Huawei P9 Dual SIM
  • 4-10. miejsce – głośnik JBL Clip 2

Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.