Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lenovo Moto G4 Plus z prezentem w… Plus GSM

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Plus logo

Kolejny smartfon w Plusie dostępny jest z darmowym dodatkiem. Wybierając u tego operatora Lenovo Moto G4 Plus otrzymamy w zestawie praktyczny plecak na laptopa.

Lenovo + plecak w Plusie

Opłata startowa za Lenovo Moto G4 Plus wynosi symboliczne 1 zł w abonamencie za 49,99 zł miesięcznie. Osoby przenoszące numer do Plusa otrzymają 3 pierwsze miesiące za darmo, a więc opłaty będą obowiązywać tylko przez 21 miesięcy.

Plus logo

Nie zapominajmy jednak o dodatkowych ratach za nasze Lenovo, jak to ma miejsce w Plusie czy Orange. Jeżeli rozbijemy cenę urządzenia na 36 rat to otrzymamy opłatę w wysokości 29 zł, które należy doliczyć od abonamentu 49,99 zł.

Istnieje również wariant na 24 miesiące (a więc tyle, ile trwa umowa na abonament). W takiej konfiguracji wysokość raty wynosi 41 zł miesięcznie. W obu przypadkach otrzymamy w prezencie plecak na laptopa.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.4/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: