Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

nju mobile – W parze za 19 zł

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
Nju w parze za 19 zł

nju mobile promuje na swojej stronie internetowej ofertę dla dwojga „W parze za 19 zł”. Jest to ta sama oferta duet, co „W tandemie za 19 zł” – zmieniła się jej nazwa, ale nie tylko ona.

19 zł za numer w nju

Dotychczasowa oferta dla dwojga nju mobile „W tandemie za 19 zł” oferowała nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz 10 GB transferu. Od 15 czerwca te same zasady – bez dodatkowych kosztów – obowiązują również w roamingu Strefy 1 UE.

Oferta dla jednej osoby (drugi numer kosztuje tylko 9 zł):

nju w parze za 19 zł

Od niedawnych zmian w abonamencie nju operator w tej samej cenie oferuje również nielimitowane połączenia na numery stacjonarne. Lifting w ofertach nju mobile objął również nazwy pakietów, ale akurat ten zabieg jest najmniej istotny z punktu widzenia klienta.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.3/5 - (9 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czy można za 9 zł dokupić dodatkowy numer do abonamentu za 39 zł?
Czy do takiego tandemu można dokupić „internet dodatkowy”?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: