Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Formuła MIX S pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
Formuła MIX S, M i L

Sieci telefonii komórkowej tworzą jeden z najbardziej konkurencyjnych rynków, na którym toczy się nieustanna próba pozyskania nowych klientów. Dotyczy to zarówno mniej znanych firm, jak i popularnych gigantów. Podstawą dobrze prosperującej sieci komórkowej, jest nieustanna analiza sytuacji na rynku i tworzenie ofert adekwatnych do potrzeb klienta. Doskonale wiedzą o tym specjaliści z Play, którzy przygotowali w tym roku zestaw nowych usług.

Formuła MIX S

Rynek sieci komórkowej zdominowany jest przez dwa typy ofert. Pierwsza wyróżnia się szeregiem usług, takich jak nieskończone połączenia, SMS, Internet, social media i wiele innych. Klient otrzymuje pełny pakiet, jednak po dość wysokiej cenie. Druga jest mniej ekskluzywna i składa się z kilku podstawowych usług, jak darmowe SMS-y oraz określony pakiet połączeń i Internetu. Klienci otrzymują minimalny zestaw, jednak po dość niskiej cenie. Play końcem 2016 roku postanowił polepszyć swoją ofertę mix przy zachowaniu niskich opłat miesięcznych. Składa się ona z Formuły MIX M, L oraz omawianej S w standardowej wersji MIX, MIX Elastyczny i MIX bez telefonu. Każda z nich dostosowana jest do określonego typu klientów.

Sprawdź ofertę Formuła MIX S
PORÓWNAJ OFERTY

Wybierając Formułę Mix S na 24 miesiące, klient otrzymuje nielimitowane SMS i MMS do wszystkich sieci, 200 darmowych minut, 2 GB transferu oraz dodatkowo nieograniczony dostęp do Internetu przez pierwszy miesiąc trwania umowy. Ponadto ma możliwość dołączenia do usługi telefonu w korzystnej cenie. Na liście eleganckich i funkcjonalnych smartfonów znajdują się m.in. HTC One A9S za 429 zł, Samsung Galaxy J3 za 99 zł, Wiko Freddy za 39 zł, a nawet ZTE Blade A520 za złotówkę. Wszystko to w cenie 30 zł za miesiąc.

Rozmowy, SMS-y i Internet w ofercie Formuła MIX S

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Formuła MIX S:

 • minuty na komórki i stacjonarne: 200 (nielimitowane do Play)
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 2 GB
 • cena: 30 zł
 • długość umowy: 24 lub 36 doładowań

Formuła MIX S bez telefonu:

Formuła MIX S z telefonem:

Elastyczna Formuła MIX S z telefonem:

Formuła MIX S, M i L

Przy wyborze wariantu elastycznego musimy pamiętać, że wiążemy się na 24 lub 36 doładowań. W przypadku pierwszej opcji, doładowania nr 13-24 są przeprowadzane w kwocie 60 zł.

Formuła MIX S – dla kogo?

Porównaj oferty mix
PORÓWNAJ OFERTY

Wybierając Formułę Mix S klient otrzymuje 2 GB, 200 darmowych minut oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y. W porównaniu do innych ofert pakiet ten nie jest zbyt duży. Darmowe usługi szybko mogą się wyczerpać, co narazi klienta na dodatkowe opłaty. Jednak to nie rozbudowany zestaw usług ma za zadanie przyciągnąć klientów.

Główną zaletą najnowszej ofert sieci Play jest niska cena. Formuła Mix S to jedna z najtańszych ofert z telefonem dostępnych na rynku sieci komórkowych, której koszt wynosi tylko 30 złotych miesięcznie. Cena ta jest adekwatna do potrzeb określonego typu klientów – ludzi, którzy nie chcą opłacać drogiego abonamentu, ani nie przywiązują uwagi do rozszerzonych zestawów usług.

Klientem Formuły MIX S jest głównie młodzież. Młodzi ludzie, którzy komunikują się między sobą za pośrednictwem SMS, MMS i social media. Pakiet składający się z nielimitowanych wiadomości SMS, MMS oraz 2 GB w zupełności wystarczy, by móc wysyłać wiadomości oraz zaglądać na Facebooka i Instagrama. Pakiet darmowych usług i 30 złotych na miesiąca to naszym zdaniem idealna propozycja dla młodych ludzi.

Zalety:

 • niska cena
 • zakres usług (nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 2 GB)
 • 3 warianty do wyboru (zwykły z telefonem i bez, elastyczny)
 • ceny telefonów od 1 zł
 • spory wybór telefonów (również modele flagowe)
 • darmowy roaming w roamingu UE

Wady:

 • brak nielimitowanych minut do innych sieci
 • nieatrakcyjna oferta bez telefonu
 • długoterminowa (na 24 lub 36 doładowań) umowa

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.4/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Oferta nie wspomina o braku minut na sieci stacjonarne!!!

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: