Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dzień Chłopaka w Plusie – smartfony od 1 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Dzień Chłopaka w Plusie

Dzień Chłopaka w Plusie

Z okazji Dnia Chłopaka, który wypada w ostatni dzień września, Plus GSM oferuje w swoim abonamencie smartfony w atrakcyjnych cenach. Ich koszt zaczyna się bowiem już od symbolicznej złotówki.

Smartfony od 1 zł na abonament

W ofercie Plusa znajdziemy m.in. model HTC Desire 530 i ZTE Blade V7 Lite LTE z możliwością zainstalowania 2 kart SIM. Kosztują one w momencie zakupu odpowiednio 3 i 1 zł w poniższym planie taryfowym:

Wielką zaletą jest brak opłat przez pierwszych 6 miesięcy za przeniesienie numeru do Plusa. Dodatkowo przez pierwszy miesiąc rozmowy na numery stacjonarne są nielimitowane. Dla osób z większymi wymaganiami operator poleca smartfona Sony Xperia E5, którego dostaniemy za symboliczną złotówkę w danym pakiecie na abonament:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: