Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Multimedia – lepsze oferty w pakietach łączonych

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Multimedia abonament

Multimedia abonament

Pakiety łączone z reguły się opłacają, o czym już wielokrotnie pisaliśmy. Nie inaczej jest w przypadku Multimedii, która obniża rachunki za telefon komórkowy dla klientów mających już wykupione u tego operatora inne usługi.

4 zamiast 2 GB

Multimedia oferuje wiele taryf na abonament. Najbardziej rozbudowana oferta – Bez Limitu Max – wygląda następująco:

Jeżeli jednak jesteś już klientem operatora (masz np. wykupiony abonament na telefon stacjonarny, Internet itp.), taryfa ta gwarantuje 2 razy większy pakiet internetowy w tej samej cenie:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: