Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Konkurs Virgin Mobile i Groupon – do wygrania 30 zł

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
30 zł w Groupon i Virgin

30 zł w Groupon i Virgin

Virgin Mobile wraz z Grouponem organizują konkurs na swoim fanpage’u na Facebooku. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, a osoby, które udzielą najlepszych odpowiedzi, dostaną 30 zł ekstra doładowania.

30 zł gratis

Jak uzyskać 30 zł doładowania swojego konta? Wystarczy, że odpowie się tutaj na bardzo proste pytanie: ile minut wydzwonił najbardziej aktywny klient Virgin Mobile w sierpniu? Nagrodzone zostaną odpowiedzi najbliższe faktom oraz te przedstawione w ciekawy sposób. 30 zł na koncie to w sam raz aby aktywować pakiet #BezLimitu na kolejny okres rozliczeniowy:

Więcej szczegółów Regulaminie.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: