Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Do 7 miesięcy za 0 zł w Orange za przedłużenie umowy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
grafika firmy Orange przedstawiająca zajączka wielkanocnego symbolizującego wielkanocne promocje operatora

Zamów nowy numer lub przedłuż umowę w Orange i zyskaj nawet 7 miesięcy z bezpłatnym abonamentem! Oferta dostępna jest online na stronie internetowej pomarańczowego operatora. Tym razem mowa o świątecznej edycji promocji, która wraca co jakiś czas do oferty Orange.

Bonus za przedłużenie umowy w Orange

Jak skorzystać z promocji operatora? Wystarczy, że wybierzesz topowy abonament 5G bez limitu Orange – Plan L.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI M.IN. DLA PRZEDŁUŻAJĄCYCH UMOWĘ NA ORANGE.PL

W przypadku abonamentu Orange Plan L zyskasz (tylko online!) 7 miesięcy ekstra za 0 zł. W sumie przez ponad pół roku abonament Orange jest darmowy! Nieco mniejszy rabat dotyczy pakietu Plan M, gdzie w sumie nie będziesz płacił za rachunki telekomunikacyjne przez 4 miesiące. W najtańszym Planie S jest to 2 darmowy miesiąc. W każdym przypadku zyskasz transfer 5G.

Uwaga! Najnowsza edycja promocji trwa tylko do 7 maja 1 stycznia 3 kwietnia 2024 roku – nie przegap okazji! Tym razem nie obejmuje ona jedynie przedłużających umowę, ale także nowych klientów wybierających nowe numery w Orange.

Zobacz również: Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.5/5 - (10 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.