Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

1 miesiąc za 0 zł w Orange za przedłużenie umowy

Obowiązuje do: odwołania

Przedłuż umowę w Orange i zyskaj 1 miesiąc z bezpłatnym abonamentem. Oferta dostępna jest online na stronie internetowej pomarańczowego operatora.

Bonus za przedłużenie umowy w Orange

Jak skorzystać z promocji operatora? Wystarczy, że wybierzesz jeden z abonamentów bez limitu Play – Plan 50, Plan 60 lub Plan 80.

Przejdź do promocji ->

Wysokość abonamentu wynosi w nich (po rabatach) odpowiednio 50, 60 i 80 zł. Wybierając wariant z telefonem spłacasz go w osobnych ratach. Może on kosztować na start 0 zł, ale co miesiąc do abonamentu będziesz dopłacał np. 20 zł. Umowa trwa 24 miesiące, ale za pierwszy miesiąc nie zapłacisz za abonament ani złotówki. Maksymalnie możesz więc zaoszczędzić 80 zł, a więc tyle, ile kosztuje topowy pakiet Orange Plan 80.

Uwaga – tylko teraz Orange dorzuca do wybranych abonamentów drugi telefon w prezencie za 1 zł! Zamawiając abonament z OPPO Reno5 odbierzesz za symboliczną złotówkę OPPO A15. Promocja trwa do odwołania.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów