Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiosenna Mistrzowska Oferta Plusa 3w1 z 750 GB – grzech nie skorzystać!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
grafika firmy Plus przedstawiająca promocję Mistrzowska Oferta 3w1

9 kwietnia rusza nowa oferta zielonego operatora komórkowego! Mistrzowska Oferta – bo tak została ona nazwana – oferuje aż 3 abonamenty w cenie 1 z transferem danych rzędu aż 750 GB! Dotychczasowa oferta 2w1 (a także nowa z większym współdzielonym transferem GB) również jest dostępna na plus.pl.

Mistrzowska Oferta 3w1

Tak prezentuje się Mistrzowska Oferta za 99 zł miesięcznie. W tej cenie standardowo masz 1 kartę SIM, ale w promocji na wiosnę zyskasz w sumie 3 numery!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI MISTRZOWSKA OFERTA NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jak informuje operator w swoim oficjalnym komunikacie prasowym:

Plus wychodzi naprzeciw rodzinom i rozszerza Mistrzowską Ofertę o wariant z trzema abonamentami w cenie jednego. Od 9 kwietnia klienci mogą kupić trzy abonamenty w cenie jednego z pakietem 750 GB do podziału na trzy numery już za 99 zł miesięcznie. W ramach oferty dostępne będą także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do usługi All In Streaming w prezencie na 6 miesięcy. Promocja z dwoma abonamentami w cenie jednego w dalszym ciągu będzie dostępna.

 

Z niecierpliwością wyczekiwana wiosna, często wiąże się ze zwiększoną ilością wydatków. Bieżące potrzeby, plany remontowe, wyjazdy majówkowe czy wakacyjne mocno obciążają domowy budżet. Naprzeciw temu wychodzi wiosenna propozycja Plusa. Dotychczasowa rodzinna oferta obejmująca dwa abonamenty w cenie jednego została rozszerzona o dodatkowy wariant – od teraz klienci Plusa mogą połączyć ze sobą również trzy numery. Nowa, rozszerzona Mistrzowska Oferta Plusa to doskonała okazja, aby zapewnić członkom rodziny nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz atrakcyjne pakiety gigabajtów, jednocześnie oszczędzając na rachunkach. Dodatkowy, trzeci numer sprawdzi się także jako możliwość podarowania swojemu dziecku wyjątkowego prezentu np. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka czy też zakończenia roku szkolnego i dzięki temu utrzymania z nim stałego kontaktu podczas wakacji.

 

Mistrzowska Oferta 3 w 1

 

W cenie 99 zł miesięcznie przez 2 lata z rabatami klienci mają trzy abonamenty. Do wspólnego wykorzystania otrzymują pakiet aż 750 GB wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci jak i osoby przechodzące do Plusa z innej sieci, a także dotychczasowi użytkownicy oferty Plusa na kartę czy MIX.

Źródło: Plus komunikat prasowy.

Wygląda na to, że oferta będzie dostępna do jej odwołania, ale możliwe, że skończy się wraz z nadejściem lata. W każdym razie warto z niej skorzystać już teraz!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: