Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

60 GB w Orange Duet na Walentynki

Advertisement
Obowiązuje do: 18.02.2018

Tylko od 12 do 18 lutego trwa specjalna promocja w Orange dla dwojga z okazji Walentynek. Zamów w tych dniach pakiet duet z telefonem i ciesz się ekstra transferem danych!

Porównaj oferty GSM

60 GB w Orange dla dwojga

Promocja obejmuje również osoby przenoszące numer do Orange. Po jej zakończeniu i aktywacji numeru (od 20 lutego do 4 marca) otrzymasz wiadomość SMS z instrukcją, jak aktywować dodatkowy pakiet promocyjny.

Promocyjny pakiet dla dwojga składa się z 2 abonamentów na które składają się Plan Optymalny i Plan Standardowy (w rabacie za 19,99 zł). Oto one:

Orange 60 GB

Polecane przez operatora smartfony w powyższych pakietach to Huawei P9 Lite (2017) Dual SIM i Huawei P8 Lite. Do tego ostatniego dorzucane są w prezencie ochronne plecki i szkło. Raty za telefony wynoszą odpowiednio 30 i 25 zł miesięcznie.

Z promocyjnego pakietu danych 60 GB można korzystać do 31 grudnia 2018. W pierwszej kolejności zużywany jest promocyjny transfer, a dopiero następnie standardowe gigabajty, jakie zapewnia abonament Orange. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji

60 GB w Orange Duet na Walentynki
5 (100%) 3 głosów

avatar