Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
Obowiązuje do: 26.12.2020

Nowi klienci nju mobile mogą liczyć na świąteczny bonus! Każdy nowy klient, który zamówi nowy abonament w świątecznym terminie otrzyma w prezencie 50 GB.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Świąteczne promocje operatorów 2020 ->

Promocja obejmuje abonament nju mobile, na którego składa się kilka pakietów. Oto najpopularniejsza z nich:

Przejdź do promocji ->

W wersji indywidualnej kosztuje miesięcznie 29 zł, ale jak zdecydujesz się połączyć 2 numery na jednym rachunku, to zapłacisz miesięcznie tylko 38 zł za obie karty SIM! Umowa jest bezterminowa, a bazowa paczka 10 GB rośnie ze stażem. To jeden z najlepszych abonamentów bez telefonu w Rankingu ofert Komórkomatu.

Tylko od 3 do 26 grudnia 2020 do każdej aktywacji abonamentu nju wręcza 50 GB ekstra transferu na Święta! Jeżeli kupisz 2 numery, dostaniesz 50+50 GB! Aby otrzymać paczkę danych, należy wysłać wiadomość SMS o treści PREZENT pod darmowy numer 80855. Bonus ważny jest przez 30 dni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów