Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

50 GB ekstra w nju mobile na Święta

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
nju promocja GB

Nowi klienci nju mobile mogą liczyć na świąteczny bonus! Każdy nowy klient, który zamówi nowy abonament w świątecznym terminie otrzyma w prezencie 50 GB.

Świąteczne promocje operatorów 2020

Promocja obejmuje abonament nju mobile, na którego składa się kilka pakietów. Oto najpopularniejsza z nich:

Przejdź do promocji

W wersji indywidualnej kosztuje miesięcznie 29 zł, ale jak zdecydujesz się połączyć 2 numery na jednym rachunku, to zapłacisz miesięcznie tylko 38 zł za obie karty SIM! Umowa jest bezterminowa, a bazowa paczka 10 GB rośnie ze stażem. To jeden z najlepszych abonamentów bez telefonu w Rankingu ofert Komórkomatu.

Tylko od 3 do 26 grudnia 2020 do każdej aktywacji abonamentu nju wręcza 50 GB ekstra transferu na Święta! Jeżeli kupisz 2 numery, dostaniesz 50+50 GB! Aby otrzymać paczkę danych, należy wysłać wiadomość SMS o treści PREZENT pod darmowy numer 80855. Bonus ważny jest przez 30 dni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: