Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

7 lat Mobile Vikings – gadżety na grudzień!

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Dziś swoje siódme urodziny obchodzi wirtualny operator Mobile Vikings. Sieć znana jest z bardzo dobrych warunków zapewnianych w swoich ofertach na kartę. Teraz z okazji urodzin oferuje gadżety!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Urodziny Mobile Vikings

Obecnie Mobile Vikings ma w swojej ofercie tylko 3, ale za to bardzo atrakcyjne pakiety na kartę. Największym bestsellerem jest Perfekt Match za 25 zł miesięcznie:

Przejdź do promocji ->

Od 2013 roku Mobile Vikings uzyskał ponad 60 tysięcy aktywnych kart SIM i przeżył upadek niejednego operatora wirtualnego. W tym roku notuje rekordowe wzrosty sprzedaży - w III kwartale 2020 średnia tygodniowa sprzedaż telekoma wzrosła o 69% i trend ten wciąż się utrzymuje. Jak informuje Magdalena Piksa, CEO Mobile Vikings:

W przeciągu ostatnich siedmiu lat udało nam się rozwinąć bazę klientów w stopniu dającym nam stabilność na rynku. Nasz model biznesowy oparty jest na utrzymaniu wysokiej lojalności użytkowników i zachęcaniu ich do polecania. I to się udaje. Dzięki indywidualnemu traktowaniu nasi Vikingowie pozostają nam wierni, a obecnie 8 na 10 dokonywanych zamówień pochodzi od osób, które dowiedziały się o nas od znajomych.

Mowa o promocji #ZaDarmo, która jest aktywna od czerwca 2018 roku. Operator chwali się też dodatnim bilansem netto przenoszonych numerów każdego kwartału.

Z okazji urodzin Mobile Vikings rozszerzyło asortyment w swoim Viking Store o powerbanki i słuchawki. Dostaniesz je za za skumulowane gigabajty!

Źródło: Mobile Vikings.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów