Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Operatorzy już od kilkunastu dni kuszą promocjami świątecznymi i rabatami na Black Friday. Czy przeceny miały wpływ na ich oferty, czy tylko na telefony? Przekonajcie się sami!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Oferty aktualne na 24.11.2020. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Promocje świąteczne operatorów GSM ->

Black Friday operatorów GSM ->


Abonament bez telefonu:

1. miejsce - Nowy Plush ABO 10 GB (39 pkt).

2. miejsce - nju z usługą „Wszystko” (35 pkt).

3. miejsce ex aequo - Numer1 (34 pkt).

3. miejsce ex aequo - O! Swobodna! (33 pkt).

5. miejsce - Freedom2 (31 pkt).

38 pkt. Plush ABO 10 GB jest niezagrożony w ofertach abonamentu z samym SIM. Dostaniesz w nim m.in. nielimitowane usługi w kraju i roamingu UE, 10 GB na start (transfer rośnie do 20 GB), kolejne 10 GB na YouTube i Tik Tok oraz darmowe social media. Darmowy dostęp do 5G został przedłużony przynajmniej do stycznia. Znakomita oferta bezterminowa!

35 pkt. Świetnie prezentuje się także nju mobile z pakietem „Wszystko„, który jest jednak nieco droższy od Plusha dla jednej osoby. Zamiast 25 zł, tym razem rachunki wynoszą 29 zł. Otrzymasz nielimitowane minuty i wiadomości SMS/MMS do wszystkich, również w roamingu UE. Tym razem paczka GB rośnie z bazowych 10 do aż 30 gigabajtów! Warto być lojalnym klientem nju!

33 pkt. Pakiet Numer 1 stracił w najnowszym rankingu 1 punkt za wzrost cen lajt mobile. Jeszcze niedawno kosztował tylko 19,99 zł, ale od listopada cena wzrosła do 24,99 zł. Dostaniesz jednak wciąż świetne warunki - nielimitowane usługi krajowe i aż 30 GB transferu od samego początku! Umowa jest bezterminowa, ale nie ma darmowego roamingu UE (RLAH), jest za to tzw. Bonus Krajowy.

32 pkt. Zbliżone warunki roamingu UE znajdziesz też w ofercie sieci OTVARTA. Udostępnia on Pakiet Wakacyjny z darmowymi minutami, który możesz aktywować 2x w ciągu roku kalendarzowego. W pakiecie O! Swobodna! dostaniesz też nielimitowane usługi do wszystkich krajowych sieci i bezterminową umowę. Uwaga - za przeniesienie numeru zyskasz nie 21, lecz 31 GB!

31 pkt. Bezterminowy abonament Freedom2 to klasyka na rynku ofert z samą kartą SIM. Wirtualny operator Premium Mobile - do którego tak chętnie Polacy przenoszą swoje numery - oferuje nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju, ale bez darmowego roamingu UE (roam like at home). Za 24,70 zł dostaniesz też aż 20 GB transferu darnych.

Przejdź do promocji EURO RTV AGD ->

Abonament z telefonem:

1. miejsce - Nowy Plush ABO 15 GB (34 pkt).

2. miejsce ex aequo - Solo L (33 pkt).

2. miejsce ex aequo - Plan Mobilny 75 (33 pkt).

4. miejsce - Plus.85 (32 pkt) - nowość.

5. miejsce - T-Mobile - L (30 pkt).

34 pkt. W abonamencie z telefonem również wygrywa ten sam operator. Pakiet Plush ABO 15 GB kosztuje tylko 25 zł, a do abonamentu naliczana jest dodatkowa rata za sprzęt. Jej wysokość zależy od klasy smartfona. W skali całej umowy Plush często wychodzi bardzo tanio! Umowa gwarantuje nielimitowane usługi, 15 GB transferu, darmowe social media i ekstra 10 GB na YouTube i Tik Toka. Za przeniesienie numeru zyskasz 3 miesiące darmowego abonamentu.

33 pkt. Topowy pakiet Solo L zapewnia aż 70 GB miesięcznego transferu! A to nie koniec zalet abonamentu Play. Otrzymasz w nim usługi bez limitu, telewizję Play NOW na całą umowę, a także Tidal i Amazon Prime Video - te dwa ostatnie za darmo przez 6 miesięcy! Play oferuje wiele wariantów cenowych Solo L, a ceny telefonów zaczynają się od 1 zł na start.

33 pkt. Plan Mobilny 75 sieci Orange również zapewnia 70 GB transferu. Sam abonament kosztuje 75 zł, a do tej kwoty doliczana jest osobna opłata za telefon. Orange oferuje usługi bez limitów, a także pakiet Video Pass za darmo przez całą umowę, w ramach którego będziesz mógł korzystać m.in. z Netflixa czy HBO GO! Opłaty startowe za smartfona często wynoszą 0 zł.

32 pkt - nowość. W abonamencie Plus.85 dostaniesz aż 72 GB transferu danych, ale nie tylko. Plus oferuje też Tidal Premium za 0 zł przez całą umowę. Na którą się zdecydujesz? Ponadto za 75 zł (nie licząc opłaty za telefon) dostaniesz też usługi bez limitu i pakiet minut międzynarodowych.

31 pkt. Wracamy do kolosalnych paczek danych rzędu 70 GB! Tyle dostaniesz właśnie w abonamencie T-Mobile L. Co jeszcze? Nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (SMS i MMS) oraz darmowy roaming UE (RLAH). Podobnie jak w Play, także T-Mobile oferuje swoje pakiety w różnych wariantach cenowych. Im droższy telefon, tym niższe rachunki miesięczne i odwrotnie.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Oferty na kartę:

1. miejsce - Plus Elastyczny + GigaBank (38 pkt).

2. miejsce - T-Mobile Bez Limitu L (36 pkt).

3. miejsce ex aequo - nju z usługą „Wszystko” (35 pkt).

3. miejsce ex aequo - Nowy Plush na kartę (35 pkt).

5. miejsce - Perfect Match (34 pkt).

38 pkt. A może wolisz ofertę na kartę, a więc prepaid? Spójrz na Plusa za 25 zł miesięcznie. Oferuje on nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, 10 GB Internetu i darmowe social media. Dzięki promocji GigaBank będziesz mógł kumulować niewykorzystane gigabajty na kolejny miesiąc! Pamiętaj tylko o ważnym koncie na rozmowy wychodzące.

36 pkt. Nowy pakiet T-Mobile, który jest dostępny na rynku od października 2020. Jego cena wynosi 30 zł na miesiąc, a zyskasz w nim nie tylko usługi no limit, ale i aż 30 GB transferu, a to dopiero początek. Największą zaletą jest usługa Supernet Video DVD - dzięki niej będziesz miał darmowy dostęp m.in. do Netflixa, playera czy Amazon Prime Video!

35 pkt. Sieć nju mobile oferuje pakiet „Wszystko” również w formie prepaid. Cena jest ta sama i wynosi 29 zł miesięcznie, a transfer danych rośnie z 10 do aż 30 GB! Usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane. Różnice? Zamiast opłacać rachunki, będziesz doładowywał konto w swoim telefonie.

35 pkt. Analogicznie jest z Plushem - jego oferta na kartę za 25 zł prezentuje się bardzo podobnie do Plusha ABO 10 GB. Nie dostaniesz jednak w 100% tego samego, co w bezterminowym abonamencie, brakuje bowiem bonusu GB za staż w sieci. Mimo to jest to bardzo dobra oferta na kartę.

34 pkt. A może nie potrzebujesz RLAH? Jeżeli nie, to prawdopodobnie najlepszą ofertą na kartę będzie dla Ciebie Perfekt Match od Mobile Vikings! Za 25 zł otrzymasz nielimitowane usługi w kraju i 20 GB transferu. Niewykorzystane gigabajty kumulują się na kolejne miesiące w nieskończoność! W praktyce możesz więc uzbierać dowolnie duży transfer. Pamiętaj przy tym o zachowaniu ważności konta.

Oferty duet bez telefonu:

1. miejsce - ABO Duet 10 GB (40 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo - W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo - lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce - lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce - Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

40 pkt. Jeżeli potrzebujesz oferty dla dwojga, to wybierając Plusha Duet 10 GB zaoszczędzisz przez rok 120 zł! Operator obniża cenę o 5 zł na kartę SIM. Oferta duet to nic innego, jak połączenie 2 abonamentów Plush ABO 10 GB na jednym (tańszym) rachunku. Umowa bezterminowa.

34 pkt. Oferta duet nju mobile dla wielu będzie najkorzystniejsza! Drugi numer kosztuje tu tylko 9 zł, a więc jest tańszy o 20 zł! Za 2 osoby zapłacisz łącznie tylko 38 zł na miesiąc. Otrzymasz w zamian nielimitowane usługi w kraju i za granicą i 10 GB (rośnie do 30 gigabajtów). Niestety tym razem paczka danych jest dzielona na dwie osoby. Umowa bezterminowa.

34 pkt. A może zależy Ci bardziej na pakiecie internetowym, a nie niskiej cenie? Pakiet lajtDUET MEGA kosztuje 74,98 zł, ale da Ci aż 300 GB transferu danych na osobę! Wirtualny operator zapewnia także nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, lecz bez darmowego roamingu UE. Umowa bezterminowa.

33 pkt. Podwyżka cen lajt mobile dotknęła również pakiet lajtDUET Nr 1, przez co spadł w naszym Rankingu z 3 na 4 miejsce. Obecnie opłata miesięczna za 2 osoby jest wyższa o niecałe 10 zł. Za 44,98 zł otrzymasz nielimitowane usługi w kraju i aż 30 GB na każdą osobę. Umowa bezterminowa.

31 pkt. Kolejną atrakcyjną ofertą dla par jest propozycja Premium Mobile. Wirtualny operator połączył 2 oferty Freedom2 i nieco obniżył cenę - w sumie to 5 zł na miesiąc. Rachunki za 2 osoby wynoszą 44,40 zł, a więc 60 zł taniej niż 2 oddzielne rachunki w skali roku. Premium Mobile zapewnia nielimitowane usługi w kraju i 20 GB na osobę. Umowa bezterminowa.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług - np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 -  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 - wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu - więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 - wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 - wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 - wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 - 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów