Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Operatorzy już od kilkunastu dni kuszą promocjami świątecznymi i rabatami na Black Friday. Czy przeceny miały wpływ na ich oferty, czy tylko na telefony? Przekonajcie się sami!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Oferty aktualne na 24.11.2020. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Promocje świąteczne operatorów GSM ->

Black Friday operatorów GSM ->


Abonament bez telefonu:

1. miejsce - Nowy Plush ABO 10 GB (39 pkt).

2. miejsce - nju z usługą „Wszystko” (35 pkt).

3. miejsce ex aequo - Numer1 (34 pkt).

3. miejsce ex aequo - O! Swobodna! (33 pkt).

5. miejsce - Freedom2 (31 pkt).

38 pkt. Plush ABO 10 GB jest niezagrożony w ofertach abonamentu z samym SIM. Dostaniesz w nim m.in. nielimitowane usługi w kraju i roamingu UE, 10 GB na start (transfer rośnie do 20 GB), kolejne 10 GB na YouTube i Tik Tok oraz darmowe social media. Darmowy dostęp do 5G został przedłużony przynajmniej do stycznia. Znakomita oferta bezterminowa!

35 pkt. Świetnie prezentuje się także nju mobile z pakietem „Wszystko„, który jest jednak nieco droższy od Plusha dla jednej osoby. Zamiast 25 zł, tym razem rachunki wynoszą 29 zł. Otrzymasz nielimitowane minuty i wiadomości SMS/MMS do wszystkich, również w roamingu UE. Tym razem paczka GB rośnie z bazowych 10 do aż 30 gigabajtów! Warto być lojalnym klientem nju!

33 pkt. Pakiet Numer 1 stracił w najnowszym rankingu 1 punkt za wzrost cen lajt mobile. Jeszcze niedawno kosztował tylko 19,99 zł, ale od listopada cena wzrosła do 24,99 zł. Dostaniesz jednak wciąż świetne warunki - nielimitowane usługi krajowe i aż 30 GB transferu od samego początku! Umowa jest bezterminowa, ale nie ma darmowego roamingu UE (RLAH), jest za to tzw. Bonus Krajowy.

32 pkt. Zbliżone warunki roamingu UE znajdziesz też w ofercie sieci OTVARTA. Udostępnia on Pakiet Wakacyjny z darmowymi minutami, który możesz aktywować 2x w ciągu roku kalendarzowego. W pakiecie O! Swobodna! dostaniesz też nielimitowane usługi do wszystkich krajowych sieci i bezterminową umowę. Uwaga - za przeniesienie numeru zyskasz nie 21, lecz 31 GB!
31 pkt. Bezterminowy abonament Freedom2 to klasyka na rynku ofert z samą kartą SIM. Wirtualny operator Premium Mobile - do którego tak chętnie Polacy przenoszą swoje numery - oferuje nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju, ale bez darmowego roamingu UE (roam like at home). Za 24,70 zł dostaniesz też aż 20 GB transferu darnych.

Przejdź do promocji EURO RTV AGD ->

Abonament z telefonem:

1. miejsce - Nowy Plush ABO 15 GB (34 pkt).

2. miejsce ex aequo - Solo L (33 pkt).

2. miejsce ex aequo - Plan Mobilny 75 (33 pkt).

4. miejsce - Plus.85 (32 pkt) - nowość.

5. miejsce - T-Mobile - L (30 pkt).

34 pkt. W abonamencie z telefonem również wygrywa ten sam operator. Pakiet Plush ABO 15 GB kosztuje tylko 25 zł, a do abonamentu naliczana jest dodatkowa rata za sprzęt. Jej wysokość zależy od klasy smartfona. W skali całej umowy Plush często wychodzi bardzo tanio! Umowa gwarantuje nielimitowane usługi, 15 GB transferu, darmowe social media i ekstra 10 GB na YouTube i Tik Toka. Za przeniesienie numeru zyskasz 3 miesiące darmowego abonamentu.

33 pkt. Topowy pakiet Solo L zapewnia aż 70 GB miesięcznego transferu! A to nie koniec zalet abonamentu Play. Otrzymasz w nim usługi bez limitu, telewizję Play NOW na całą umowę, a także Tidal i Amazon Prime Video - te dwa ostatnie za darmo przez 6 miesięcy! Play oferuje wiele wariantów cenowych Solo L, a ceny telefonów zaczynają się od 1 zł na start.

33 pkt. Plan Mobilny 75 sieci Orange również zapewnia 70 GB transferu. Sam abonament kosztuje 75 zł, a do tej kwoty doliczana jest osobna opłata za telefon. Orange oferuje usługi bez limitów, a także pakiet Video Pass za darmo przez całą umowę, w ramach którego będziesz mógł korzystać m.in. z Netflixa czy HBO GO! Opłaty startowe za smartfona często wynoszą 0 zł.

32 pkt - nowość. W abonamencie Plus.85 dostaniesz aż 72 GB transferu danych, ale nie tylko. Plus oferuje też Tidal Premium za 0 zł przez całą umowę. Na którą się zdecydujesz? Ponadto za 75 zł (nie licząc opłaty za telefon) dostaniesz też usługi bez limitu i pakiet minut międzynarodowych.

31 pkt. Wracamy do kolosalnych paczek danych rzędu 70 GB! Tyle dostaniesz właśnie w abonamencie T-Mobile L. Co jeszcze? Nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (SMS i MMS) oraz darmowy roaming UE (RLAH). Podobnie jak w Play, także T-Mobile oferuje swoje pakiety w różnych wariantach cenowych. Im droższy telefon, tym niższe rachunki miesięczne i odwrotnie.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Oferty na kartę:

1. miejsce - Plus Elastyczny + GigaBank (38 pkt).

2. miejsce - T-Mobile Bez Limitu L (36 pkt).

3. miejsce ex aequo - nju z usługą „Wszystko” (35 pkt).

3. miejsce ex aequo - Nowy Plush na kartę (35 pkt).

5. miejsce - Perfect Match (34 pkt).

38 pkt. A może wolisz ofertę na kartę, a więc prepaid? Spójrz na Plusa za 25 zł miesięcznie. Oferuje on nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, 10 GB Internetu i darmowe social media. Dzięki promocji GigaBank będziesz mógł kumulować niewykorzystane gigabajty na kolejny miesiąc! Pamiętaj tylko o ważnym koncie na rozmowy wychodzące.

36 pkt. Nowy pakiet T-Mobile, który jest dostępny na rynku od października 2020. Jego cena wynosi 30 zł na miesiąc, a zyskasz w nim nie tylko usługi no limit, ale i aż 30 GB transferu, a to dopiero początek. Największą zaletą jest usługa Supernet Video DVD - dzięki niej będziesz miał darmowy dostęp m.in. do Netflixa, playera czy Amazon Prime Video!

35 pkt. Sieć nju mobile oferuje pakiet „Wszystko” również w formie prepaid. Cena jest ta sama i wynosi 29 zł miesięcznie, a transfer danych rośnie z 10 do aż 30 GB! Usługi głosowe i tekstowe są nielimitowane. Różnice? Zamiast opłacać rachunki, będziesz doładowywał konto w swoim telefonie.

35 pkt. Analogicznie jest z Plushem - jego oferta na kartę za 25 zł prezentuje się bardzo podobnie do Plusha ABO 10 GB. Nie dostaniesz jednak w 100% tego samego, co w bezterminowym abonamencie, brakuje bowiem bonusu GB za staż w sieci. Mimo to jest to bardzo dobra oferta na kartę.

34 pkt. A może nie potrzebujesz RLAH? Jeżeli nie, to prawdopodobnie najlepszą ofertą na kartę będzie dla Ciebie Perfekt Match od Mobile Vikings! Za 25 zł otrzymasz nielimitowane usługi w kraju i 20 GB transferu. Niewykorzystane gigabajty kumulują się na kolejne miesiące w nieskończoność! W praktyce możesz więc uzbierać dowolnie duży transfer. Pamiętaj przy tym o zachowaniu ważności konta.

Oferty duet bez telefonu:

1. miejsce - ABO Duet 10 GB (40 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo - W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo - lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce - lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce - Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

40 pkt. Jeżeli potrzebujesz oferty dla dwojga, to wybierając Plusha Duet 10 GB zaoszczędzisz przez rok 120 zł! Operator obniża cenę o 5 zł na kartę SIM. Oferta duet to nic innego, jak połączenie 2 abonamentów Plush ABO 10 GB na jednym (tańszym) rachunku. Umowa bezterminowa.

34 pkt. Oferta duet nju mobile dla wielu będzie najkorzystniejsza! Drugi numer kosztuje tu tylko 9 zł, a więc jest tańszy o 20 zł! Za 2 osoby zapłacisz łącznie tylko 38 zł na miesiąc. Otrzymasz w zamian nielimitowane usługi w kraju i za granicą i 10 GB (rośnie do 30 gigabajtów). Niestety tym razem paczka danych jest dzielona na dwie osoby. Umowa bezterminowa.

34 pkt. A może zależy Ci bardziej na pakiecie internetowym, a nie niskiej cenie? Pakiet lajtDUET MEGA kosztuje 74,98 zł, ale da Ci aż 300 GB transferu danych na osobę! Wirtualny operator zapewnia także nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, lecz bez darmowego roamingu UE. Umowa bezterminowa.

33 pkt. Podwyżka cen lajt mobile dotknęła również pakiet lajtDUET Nr 1, przez co spadł w naszym Rankingu z 3 na 4 miejsce. Obecnie opłata miesięczna za 2 osoby jest wyższa o niecałe 10 zł. Za 44,98 zł otrzymasz nielimitowane usługi w kraju i aż 30 GB na każdą osobę. Umowa bezterminowa.

31 pkt. Kolejną atrakcyjną ofertą dla par jest propozycja Premium Mobile. Wirtualny operator połączył 2 oferty Freedom2 i nieco obniżył cenę - w sumie to 5 zł na miesiąc. Rachunki za 2 osoby wynoszą 44,40 zł, a więc 60 zł taniej niż 2 oddzielne rachunki w skali roku. Premium Mobile zapewnia nielimitowane usługi w kraju i 20 GB na osobę. Umowa bezterminowa.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług - np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 -  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 - wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu - więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 - wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 - wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 - wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 - 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

11
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MichałKrzysiekkKubaMarioWioletta Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
KAmil
Gość
KAmil

Witam
Czy jest aktualnie jakaś oferta do 30zł z pakietem nocnym co najmniej 200gb?
Najlepiej bez abonamentu.

Specjalista_Plus
Gość
Specjalista_Plus

Witaj Kamil, w ofercie Miśka i taryfie Nowy Plush, mamy dostępną promocję Serfuj w nocy. Jest to pakiet 200 GB do wykorzystania w godzinach 01:00 – 08:00. Koszt usługi to 10 zł. Zajrzyj proszę na nasze Plus Forum do Plus Mix/Plus na Kartę – Oficjalny dział Plusa. Tam znajdziesz FAQ – zestawienie pakietów/promocji w ofercie Plus na Kartę, a w nim wyszczególnienie naszych taryf i dostępnych w nich promocji i pakietów.
W razie pytań służę pomocą.

jakub
Gość
jakub

Orange ma oferte na kartę z nielimitowanymi rozmowami sms oraz internetem po doladowaniu z bonusem około 1300gb za 360zl na rok czasu. Czyli na miesiąc płacisz 30zl. NIe masz pakietu nocnego, ale za to dużą ilość gb.

Kuba
Gość
Kuba

W Cyfrowym Polsacie w Abo (internetowym) masz nocny transfer 200GB za 3zł do dowolnej umowy internetowej i 3 mies gratis. Oferta do zrealizowania też w salonach Netia z ofertą CP.

Wioletta
Gość
Wioletta

Dzień dobry, czy istnieje możliwość posiadania telefonu na kartę, przy którym nie byłoby umowy zobowiązującej do opłacania co miesiąc konkretnej kwoty, a możliwość wykonywania rozmów wychodzących zależałaby od środków na karcie? Jeśli tak, który operator oferuje najlepsze warunki (chodzi mi głównie o jak najdłuższy okres odbierania rozmów przy karcie za 50 zł oraz koszt za 1 minutę?)

Mario
Gość
Mario

Najlepszą ofertę dla Ciebie ma a2mobile.

Kuba
Gość
Kuba

Każdy operrator umożliwia przedłużenie „za opłatą” ważności konta bez potrzeby dodatkowego doładowania. Nie jest to tanie, ale chyba w Play ta usługa kosztuje 100zł i przedłuża waznosc konta o rok :)

Krzysiekk
Gość
Krzysiekk

T-Mobile na kartę w ofercie no limit za 1 zł dziennie Polega ona na tym że na przykład doładujesz konto za 20 złotych to płacisz złotówkę dziennie ale tylko wtedy gdy zaczniesz rozmowę i wtedy do godziny 23:59:59 możesz rozmawiać ile chcesz i wysyłać sms-ów ile chcesz i masz 300 Mb internetu, w dni w których nie wykonasz połączenia, nie wyślesz sms-a i nie skorzystasz z neta nie płacisz. Wada tego pakietu jest taka, że jak potrzebujesz wysłać tylko jednego sms-a to zapłacisz złotówkę mimo że nie potrzebujesz ani rozmawiać ani nic więcej. KONTO JEST WAŻNE ROK, kod włączenia oferty… Czytaj więcej »

Michał
Gość
Michał

Dalej bezsensu że w rankingu nie ma umieszczonego Orange Flex który mocno się wyróżnia na tle innych ofert na kartę… komentarz typu „to jest subskrypcja, a nie na kartę” jest także bezsensu bo każdy z zaprezentowanych w rankingu oferta jest też jakby „subskrypcją” którą trzeba doładować co miesiąc bo i tak każdy korzystający z tego porównania i tak będzie korzystać z oferty tych pakietów na 31 dni.

Ania
Gość
Ania

Dla mnie najlepsza jest oferta a2mobile! Kiepski ten ranking.

Adam
Gość
Adam

Osobiście nie polecam za żadne skarby operatora Plus. Obsługa klienta fatalna, trudny kontakt. Dziwne naliczenia na fakturze. Moje doświadczenia pod tym względem są bardzo nieprzyjemne.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów