Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

50% rabatu w Plushu za przeniesienie numeru

avatar
2
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
50% rabatu w Plushu

50% rabatu w Plushu

Od 18 maja do 12 czerwca – lub wyczerpania zapasów – będzie można nabyć darmowy starter sieci Plush. Ale to nie wszystko: przez 3 miesiące będziemy cieszyć się opłatami obniżonymi o połowę!

Taniej o 50% przez 3 miesiące

Promocja dotyczy najnowszych pakietów Plusha, które opisywaliśmy w momencie ich premiery – końcem kwietnia. Osoby przenoszące numer do tej submarki Plusa dostaną 50% rabatu na 3 miesiące w następujących ofertach:

Przez kwartał będą one kosztowały odpowiednio 7,50, 9,50 oraz 14,50 zł miesięcznie. Dodatkową zaletą oferty jest nielimitowane korzystanie z Facebooka oraz starter, który jest darmowy – podobnie jak jego przesyłka do klienta.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Proszę o źródło

Promocja zakończyła się w połowie czerwca 2016 ;)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: