Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Virgin Mobile – darmowy starter i 10 GB gratis

avatar
3
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
10 GB w darmowym starterze Virgin Mobile

10 GB w darmowym starterze Virgin Mobile

Doskonała wiadomość dla osób planujących zmianę operatora na Virgin Mobile. Lider wśród wirtualnych sieci działających na terenie naszego kraju oferuje od 18 maja darmowy starter z aż 10 GB w prezencie!

10 GB transferu gratis

Starter od Virgin Mobile jest darmowy, a na start otrzymujemy 5 zł do wykorzystania w dowolny sposób. Ponadto do doładowania w wysokości minimum 25 zł dostajemy gratis aż 10 GB transferu! Bonus ten jest alternatywą dla równie świetnej promocji w przypadku przenoszenia numeru do Virgin Mobile – wówczas dostajemy w poszczególnych pakietach większy pakiet internetowy. Darmowe 10 GB ważne jest przez 30 dni. Liczba darmowych starterów jest ograniczona, a sama akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów lub odwołania. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przykładowy pakiet na kartę od Virgin Mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda czasu na test. Jednego dnia internet działał, następnego przestał. Nadajnik Play w zasięgu wzroku. Do kosza !

Ja mam taki starter za 5 zł bo dostałem za darmo i chce zrobić i tam jest to darmowe 300 mb na 30 dni

Chodzi zapewne o pakiet #Freemium:
https://komorkomat.pl/promocja/virgin-mobile-pakiet-freemium/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: