Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nawet 20 GB więcej w abonamencie Orange!

2x więcej GB w Orange
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

2x więcej GB w Orange

Dla nowych użytkowników abonamentu Orange oferuje podwojenie transferu na okres 3 miesięcy. Co więcej, w przypadku przeniesienia numeru do tego operatora można liczyć na 6 miesięcy darmowej umowy. Z promocji będzie można skorzystać do końca czerwca.

2x więcej GB, 6 miesięcy za darmo i smartfony za 0 zł

W zależności od taryfy można zyskać nawet 20 GB więcej pakietu danych! Promocja dotyczy zarówno ofert z telefonem, jak i bez. Pisaliśmy o niej już początkiem lutego, ale obecnie można zyskać nawet 6 miesięcy darmowego abonamentu – wystarczy tylko przenieść numer do Orange. Dodatkowo zmieniły się pakiety z dołączanym telefonem. Orange forsuje obecnie rozwiązanie ratalne, w którym płaci się za abonament oraz ratę telefonu. Na przykładzie poniższej oferty:

Dostaniemy przez kwartał nie 5, a 10 GB pakietu internetowego co miesiąc. Ponadto możemy liczyć na smartfony za 0 zł na start, np. Sony Xperię M4 Aqua lub Samsunga Galaxy Grand Prime. Różnica w ich przypadku to rata miesięczna: odpowiednio 25,01 i 15,01 zł. Zatem suma opłat miesięcznych w taryfie Smart Plan LTE 79,99 z modelem M4 Aqua i Grand Prime będzie wynosić 100 i 90 zł. Promocyjny transfer ważny 3 miesiące uzyskamy w ciągu 16 dni od złożenia zamówienia. Dostaniemy wówczas SMS-em kod uprawniający do dodatkowego pakietu danych. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów