Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premium Mobile oferty

Data aktualizacji: 22-12-2023

Premium Mobile oferty

Premium Mobile zadebiutował na rynku GSM w styczniu 2016 roku. Początkowo oferował pakiety z telefonem, ale szybko przerzucił się na abonament z samą kartą SIM i bez długoterminowej umowy. Tej zasadzie pozostaje wierny i dziś! Od swojej premiery na polskim rynku telefonii komórkowej minęło już sporo lat, a wirtualna sieć Premium Mobile stała się jednym z najchętniej wybieranych operatorów przez Polaków! Rodacy bardzo chętnie przenoszą numery do Premium Mobile ze względu na bardzo dobre ceny i duże transfery danych, również w jakości 5G!

Od dłuższego czasu Premium Mobile oferuje też pakiety Internetu mobilnego, które – na wzór swojego abonamentu komórkowego – są oferowane w umowie na czas nieokreślony.

Premium Mobile abonament bez telefonu

Obecnie bezterminowe (na czas nieokreślony) pakiety Premium Mobile stanowią trzon oferty tego wirtualnego operatora komórkowego.

Premium Mobile abonament bez telefonu

Obecnie Premium Mobile oferuje 6 bezterminowych abonamentów. Są to:

 • FreedomPL
 • Freedom1
 • Freedom2
 • Freedom3
 • Freedom4
 • Freedom5

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony i to Ty decydujesz, jak długo chcesz być klientem sieci Premium Mobile. Abonamenty kosztują od 16,70 do 54,70 zł i zapewniają nielimitowane usługi w Polsce i od 3 do aż 110 GB transferu na miesiąc. Począwszy od abonamentu Freedom3 Premium Mobile oferuje łącze internetowe w telefonie w jakości 5G! Jakby tego było mało, wirtualny operator często wprowadza różnego rodzaju promocje i rabaty, ceny te mogą być – przynajmniej okresowo – niższe.

Ciekawostką jest Program Ambasador, w którym za polecenie osoby godnej zaufania otrzymasz m.in. premię w wysokości 100 zł! Jak chwali się Premium Mobile, od samego początku powstania tej akcji promocyjnej wypłacono już (stan na listopad 2023 r.) przeszło 2 miliony złotych swoim klientom! Warto więc nie tylko korzystać z usług Premium Mobile, ale też zachęcać znajomych do przejścia do tej sieci! Tym bardziej, że PM oferuje pakiety duet z rabatami na kolejne numery SIM.

Premium Mobile nie oferuje za to w pełni darmowego roamingu UE. Uwaga! Pakiet FreedomPL działa wyłącznie na terenie Polski!

Zalety Premium Mobile na abonament bez telefonu

Do największych zalet abonamentu sieci Premium Mobile należą:

 • nielimitowane usługi głosowe i tekstowe
 • duży transfer GB
 • atrakcyjne ceny
 • łączność 5G (nie we wszystkich pakietach)
 • bezterminowa umowa
 • Program Ambasador

Jak kupić starter?

Premium Mobile oferuje karty SIM jedynie w systemie postpaid (abonament). Ofertę wirtualnego operatora kupisz na jego stronie internetowej, a także w wybranych Punktach Dealerskich i Punktach Partnerskich Premium Mobile.

Najtańsza oferta kosztuje miesięcznie 16,70 zł, a do pierwszej faktury bywa doliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł. Bywa, gdyż Premium Mobile bardzo często jej nie liczy w swojej promocji, ta wynosi więc 0 zł na start.

Jak doładować?

Premium Mobile nie oferuje pakietów na kartę – zamiast doładowywać konto, operator wystawia fakturę, którą możesz następnie opłacić na różne sposoby. Cykl rozliczeniowy w Premium Mobile trwa 1 miesiąc.

Oprócz ofert dla osób indywidualnych (także w formie pakietów duet i dla całych rodzin z rabatami na kolejne karty SIM), Premium Mobile oferuje także plany dla klientów biznesowych. Szczegóły poniżej.

Premium Mobile dla firm

Oto niektóre z ofert Premium Mobile na firmę:

Premium Mobile dla firm bez telefonu

Generalnie są to te same oferty, co dla klientów indywidualnych zademonstrowane na samym początku.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Promocje

500 zł ekstra w programie Plus Odkup + tańsze Galaxy S24!

500 zł ekstra w programie Plus Odkup + tańsze Galaxy S24!

Plus chwali się w swojej informacji prasowej o rabacie w usłudze Plus Odkup, gdzie możesz zyskać dodatkowe 500 zł. Jakby […]

Wyjątkowe prezenty na Dzień Kobiet w Orange

Wyjątkowe prezenty na Dzień Kobiet w Orange

Orange promuje na swojej stronie telefony na nadchodzący Dzień Kobiet. W ten sposób możesz zyskać wyjątkowe prezenty, bo smartfony w […]

2 telefony Motorola w 1 abonamencie T-Mobile

2 telefony Motorola w 1 abonamencie T-Mobile

Okazja w T-Mobile Polska! Wybierz smartfona marki Motorola, a drugiego Moto dostaniesz w gratisie! Które modele zostały objęte promocją i […]