Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

4. urodziny Plusha

Plush obchodzi dziś czwarte urodziny. Submarka zielonego operatora, a więc Plusa, zaczynała od klasycznych ofert na kartę. Usługi sieci powstałej dla młodszej grupy odbiorców zostały po latach rozszerzone o abonament (także z telefonem), a ostatnio również o Internet mobilny. W międzyczasie dostępne były przez jakiś czas pakiety mix, ale ostatecznie zostały one wycofane z oferty Plusha. Operator proponuje jedne z najlepszych warunków umowy, zarówno w abonamencie, jak i w przypadku prepaid i łącza mobilnego.

Porównaj oferty GSM

4 lata Plusha

Plush powstał 11 września 2014 roku jako następca innej młodzieżowej sieci Plusa, 36.6. O ile jego poprzednik nie zdobył dużej popularności (pomimo przyciągających reklam i spotów telewizyjnych), to Plush osiągnął porównywalny sukces, jak kilkanaście lat temu Heyah.

Przykładowa oferta Plusha:

Oferty abonamentu i prepaidu Plusha od wielu miesięcy okupują czołowe miejsca w naszych rankingach ofert komórkowych. Operator oferuje w niskiej cenie bardzo dobre warunki umowy – za 25 zł dostaniemy m.in. nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS/MMS do wszystkich, 10-15 GB i darmowe social media.

Najważniejsze nowości Plusha od powstania serwisu Komórkomat.pl:

Plush oferuje nie tylko atrakcyjne pakiety głosowe, ale również łącza mobilnego. Dostępne plany z 20 i 40 GB na start (transfer rośnie ze stażem) są wraz nju internetowy jednymi z najlepszych ofert na rynku.

Jednym z najmocniejszych punktów Plusha jest brak długoterminowej umowy w większości pakietów. Jedynie abonament z telefonem oraz z paczką 15 GB zawierany jest w umowie na 24 miesiące, a w przypadku Internetu mobilnego Plusha zamówione opcjonalnie urządzenia (router, modem itp.) spłacane są w ratach przez 2 lata.

4. urodziny Plusha
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.