Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy ekran wyników Komórkomatu

avatar
2
Nowy Komórkomat

Komórkomat zmienia się na lepsze. Dokonaliśmy właśnie bodaj największej zmiany od powstania serwisu! Nasz ekran wyników porównania został zaktualizowany o nowe szczegóły ofert m.in. całkowitą wartość kontraktu, liczbę GB w roamingu UE, MMS-y czy minuty z podziałem na pakiety komórkowe i stacjonarne. Teraz na pierwszy rzut oka widać, która oferta wyróżnia się na tle konkurencji, a która jest zaledwie przeciętna.

Porównaj oferty GSM

1. Zmiana – więcej szczegółów oferty

Przebudowaliśmy całkowicie ekran wyników poszukiwanych ofert. Rozbiliśmy SMS-y i MMS-y na osobne wiadomości tekstowe, a także powróciliśmy do osobnego przedstawiania minut na rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Zupełną nowością jest odseparowanie krajowych paczek internetowych od darmowego transferu w roamingu UE. Wszystko po to, aby Czytelnicy Komórkomatu mogli łatwiej i sprawniej znaleźć ofertę, która spełni ich oczekiwania.


Stary ekran prezentowania wyników:

Nowy ekran prezentowania wyników:

2. Pokazanie sumy wszystkich opłat

To, co od razu rzuca się w oczy, to przedstawienie całkowitej kwoty kontraktu. Jest to suma wszystkich rachunków miesięcznych, jednorazowej opłaty aktywacyjnej (o ile występuje) oraz – jeżeli jest to pakiet z telefonem – opłaty startowej za sprzęt i ewentualnych rat miesięcznych za urządzenie (Orange, Plus, Plush). Dzięki temu od razu widać, która oferta jest korzystniejsza nie tylko pod względem oferowanego zakresu, ale i ceny.

Przykładowa oferta z telefonem:

3. Zmiany w ofertach z telefonem

Zmieniliśmy również sposób przedstawiania samej oferty z telefonem. Również i tym przypadku zmiany mają ułatwić dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty. Od teraz istnieje możliwość dodania konkretnego telefonu do danej oferty aby przekonać się, ile ostatecznie za niego zapłacimy w tej konfiguracji abonamentu, jak np. w powyższym Orange 10 GB.

Czy zaistniałe zmiany są korzystne? Czekamy na Wasze odczucia i sugestie w komentarzach, zarówno tutaj, jak i na naszym Facebooku. Swoją opinię możesz wyrazić również za pomocą naszego nowego widgeta.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (8 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bardzo fajne zmiany. Szkoda, że przy okazji zniknęła informacja jak długo ważny jest pakiet (7 dni, 30 dni, 31 dni, 60 dni) oraz jak długo ważne jest konto po doładowaniu.

Informacje na temat ważności połączeń wychodzących i przychodzących w ofertach na kartę przywrócimy w sekcji „Szczegóły oferty” być może jeszcze dziś. Dziękujemy za komentarz! :)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów