Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Nowy ekran wyników Komórkomatu

Komórkomat zmienia się na lepsze. Dokonaliśmy właśnie bodaj największej zmiany od powstania serwisu! Nasz ekran wyników porównania został zaktualizowany o nowe szczegóły ofert m.in. całkowitą wartość kontraktu, liczbę GB w roamingu UE, MMS-y czy minuty z podziałem na pakiety komórkowe i stacjonarne. Teraz na pierwszy rzut oka widać, która oferta wyróżnia się na tle konkurencji, a która jest zaledwie przeciętna.

Porównaj oferty GSM

1. Zmiana – więcej szczegółów oferty

Przebudowaliśmy całkowicie ekran wyników poszukiwanych ofert. Rozbiliśmy SMS-y i MMS-y na osobne wiadomości tekstowe, a także powróciliśmy do osobnego przedstawiania minut na rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Zupełną nowością jest odseparowanie krajowych paczek internetowych od darmowego transferu w roamingu UE. Wszystko po to, aby Czytelnicy Komórkomatu mogli łatwiej i sprawniej znaleźć ofertę, która spełni ich oczekiwania.


Stary ekran prezentowania wyników:

Nowy ekran prezentowania wyników:

2. Pokazanie sumy wszystkich opłat

To, co od razu rzuca się w oczy, to przedstawienie całkowitej kwoty kontraktu. Jest to suma wszystkich rachunków miesięcznych, jednorazowej opłaty aktywacyjnej (o ile występuje) oraz – jeżeli jest to pakiet z telefonem – opłaty startowej za sprzęt i ewentualnych rat miesięcznych za urządzenie (Orange, Plus, Plush). Dzięki temu od razu widać, która oferta jest korzystniejsza nie tylko pod względem oferowanego zakresu, ale i ceny.

Przykładowa oferta z telefonem:

3. Zmiany w ofertach z telefonem

Zmieniliśmy również sposób przedstawiania samej oferty z telefonem. Również i tym przypadku zmiany mają ułatwić dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty. Od teraz istnieje możliwość dodania konkretnego telefonu do danej oferty aby przekonać się, ile ostatecznie za niego zapłacimy w tej konfiguracji abonamentu, jak np. w powyższym Orange 10 GB.

Czy zaistniałe zmiany są korzystne? Czekamy na Wasze odczucia i sugestie w komentarzach, zarówno tutaj, jak i na naszym Facebooku. Swoją opinię możesz wyrazić również za pomocą naszego nowego widgeta.

Nowy ekran wyników Komórkomatu
5 (100%) 7 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.