Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zgodnie z naszymi przewidywaniami Polkomtel wprowadził nowy abonament, lecz nie w swojej najważniejszej marce Plus, a w stosunkowo niewielkim Plushu. Dopiero operator poprawił oferty prepaid początkiem tego miesiąca, by w jego ostatnim dniu wejść na rynek z abonamentem! Nie ma złudzeń - obecna oferta tej sieci jest jedną z najlepszych.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

4 taryfy Plush ABO

Na rynek zadebiutowały 4 plany taryfowe. 3 z nich są bezterminowe (ceny 10, 20 i 25 zł), ostatni z kolei jest zawierany na okres 24 miesięcy i również kosztuje 25 zł. Każdy z nich zapewnia nielimitowane Facebooka oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych. Najciekawiej jednak jest w bezterminowej ofercie za 25 zł, której transfer powiększa się wraz ze stażem w sieci. Oto nowe oferty:

Co więcej, w 2 najdroższych taryfach operator oferuje wersję dla dwojga. Zamiast płacić 50 zł za 2 numery, w abonamencie duet Plush będzie nas kosztował tylko 40 zł. Brawo!

Jak powyższe oferty kształtują się na tle konkurencji? Już jutro nowy ranking ofert komórkowych - edycja na kwiecień.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Rpdag Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rp
Gość
Rp

Czy w ABO jest dostępna usługa połączenia oczekujące?

ag
Gość
ag

tak

d
Gość
d

podobno tak

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów